Filmy onlineFilmy online jsou vlastně takovou další výhodou pro vlastníky počítače či notebooku s internetem. Slouží nám k tomu, abychom si je nemuseli kupovat nebo půjčovat za peníze. Když se to tak vezme, zhlédnutím filmu online neuděláme radost jen sobě, ale také administrátorům webu. My chodíme na jejich stránky, občas klikneme na reklamu a penízky se adminům sypou. Přitom jim stačí občas aktualizovat web, sem tam vložit nějaký nový film a všichni se cítí být spokojení.

Snad jedinou nevýhodou sledování filmů online je při špatném připojení neustálý buffering a horší kvalita oproti zakoupeným DVD titulům. Takže už je jen na Vás, jak s tím naložíte. Buď si potrpíte na originálech se skvělým obrazem a zvukem a samozřejmě si budete muset připlatit, anebo čekat, až se vám nahraje celý film na webech s nápisem Filmy online, ovšem penízky ušetříte.

Další možnost je stahování filmů, ale o tom se vede dost sporů, zda je to legální či naopak. Samozřejmě pokud si necháte stažený film v počítači, nemělo by se nic stát.

U mnoha webů, možná, že u všech je i popis filmu. Tedy děj, nechybí ani uživatelské komentáře a přidané fotky plakátů filmu. Stránky většinou bývají pěkně upraveny tak, aby přilákaly co nejvíce návštěvníků. Jak už platí přímá úměrnost, tedy čím více lidí, tím více kliků na reklamu a více peněz. Na stránky se můžete dostat pomocí google vyhledávače nebo tak nějak podobně.

Na světě existují tisíce webu, které poskytují filmy online, většina jich je zdarma, ale najdou se i takové weby, které požadují za zhlédnutí filmu či seriálu malé či nemalé peníze. Většinou to bývá u premiérových dílů seriálů. Hned několik takových stránek by se našlo i v České republice. Takže pokud chcete vidět film dříve než v TV, budete si samozřejmě muset opět připlatit.

Dost lidí zajímá také sportovní online přenosy, už to přece jen nejsou Filmy online, ale funguje to na stejném principu. Přijdete na web, občas kliknete na zajímavou reklamu, která stránce platí a na oplátku vy dostanete možnost zhlédnout online sportovní přenos nebo tak nějak podobně. Některé stránky jsou založeny spíše než na sportovních přenosech na sázení na zápasy, takže i za to se na svůj vysněný online přenos můžete podívat.

Tak všem příjemnou zábavu při sledování filmů online! ;)

 

Přečtěte si také článek Online filmy, kde se dozvíte další zajímavé informace.


40500 hledání