Jak stahovat z YoutubeO stahování každý ví, že je to jednoduchá záležitost. Stáhnutí obrázku, písničky či filmu není pro nikoho problém. Buď je u souboru odkaz ke stažení rovnou nebo ke stažení na jiné stránce. A stahování obrázku je ještě lehčí, to každý víme. Ale určitě každý také znáte videoportál Youtube, na který lidé z celého světa ukládají svá amaterská až profesionální videa. Můžete zkouknout jak krátké seriály, tak i videonávody, písničky, gameplaye, ukázky, trailery apod. Někdy je ale video pro někoho tak důležité v tu chvíli, že kdyby najednou spadnul internet, tak by to asi psychicky nepřežil. ;) Proto je tu jednoduchá rada úplně pro každého. K tomu, aby videa nebyla závislá na funkčnosti internetu, bylo vyvinuto mnoho programů, které vědí, jak stahovat z Youtube. Všechny takovéto programy, které plní úkol stáhnout video a uložit na disk se dají stáhnout téměř všude, kde poskytují programy všeho druhu samozřejmě znovu ke stažení.

Trocha z mnoha Youtube Downloaderů:

-Youtube Grabber

-Youtube Downloader

-Youtube Robot

-Youtube to ALLPlayer

-Youtube Download

-Youtube HD Transfer

Tak to je pár programů, které Vám poradí, jak stahovat z Youtube. Každý z těchto nástrojů si můžete stáhnout na Slunecnice.cz, což je skoro to samé jako Stahuj.cz. Co by to bylo za článek, který by na svém konci neměl překvapení. Znáte Internet Download Manager? Pokud ano, tak pro Vás by to neměla být žádná horká novinka, ale pro ty, kteří neznají tenhle program, budou koukat na drát. Více se dočtete pod tímto odstavcem.

Internet Download Manager

Základní vlastnosti: rychlý nástroj pro stahování nejen videí z Youtube, ale z každého jiného serveru. Dokáže stáhnout opět nejen videa, ale všechny soubory, co existují. Dokáže stáhnout i obsah celé webové stránky. A vrchol tohoto programu je, že se Vás sám pokaždé zeptá, když vejdete na novou stránku, zda nechcete stáhnou soubor ten či ten. Mnoho lidí ho velmi doporučuje. Ovšem byl by tu jeden zádrhel. Dá se stáhnout pouze zkušební verze na 30 dní. Poté, pokud si budete chtít program nechat, což mnoho lidí také děla, musíte zaplatit nějakou částku. V tu chvíli budete mít ještě zdokonalenější verzi, poněvadž placená verze je vždy o krok napřed. Tak a teď konečně na samotný návod, který platí obecně o každém Youtube downloaderu.

Návod, jak stahovat z Youtube

1. Stáhněte určitý program na Stahování z Youtube

2. Poté ho nainstalujte do počítače

3. Spusťte ho zároveň s Youtube downloaderem

4. Youtube downloader má kolonku pro vložení odkazu videa, tedy zkopírujte odkaz videa a vložte ho do kolonky

5. V programu spusťte stahování (většinou bývá označeno jako OK, download, start apod.)

6. Uložte na disk

Malé upozornění: Každý Youtube Downloader funguje pouze v tu chvíli, když jste připojeni k internetu.

1900 hledání