SLEVOVÝ SERVER SLEVOPES.CZHromadné slevy se dle statistik posledních dvou let staly velice populární. Spousta z nás prochází denně nepřeberné množství slevových portálů a snaží se najít nejvýhodnější slevu, ať už hledá romantickou večeři ve dvou, příjemně strávený víkend na horách s přáteli nebo oblíbený nápoj. Při prvním setkání má asi každý pocit, že půjde jen o další podvod a o pokus jak „vytáhnout“ z lidí peníze. Ale opravdu se jedná o seriózní nabídky. Hromadné slevy jsou výhodné pro obě strany – zákazníci ušetří své peníze a obchodníci nalákají více nových zákazníků a tak mají větší tržby a jsou denně využívány tisíci zákazníky.

ORIGINÁLNÍ SLEVOPES.CZ

Nedávno se objevil na internetu se svým sloganem „Hlídám za Vás slevy, jsem SLEVOPES. Haf!“ slevový portál SLEVOPES.cz. Jedná se o tzv. slevový agregátor, který hlídá hromadné slevy na všech slevových portálech a nabízí je zde velice originálním způsobem. Výběr usnadňuje možnost filtrování slev nejen podle města nebo regionu ve kterém žijete, ale také podle druhu, ať už hledáte jídlo a pití, krásu a módu, pobyty a relaxaci, sport, zábavu a nebo zboží.

Velikou výhodou je, že slevy můžete sledovat prostřednictvím emailu, Facebooku nebo na Vašem mobilním telefonu. Na email Vám přitom chodí pouze nabídky o které máte zájem (např. dle zadaného města) a nemůže se Vám tedy stát, že by jedna nabídka přišla emailem vícekrát.

JAK SE ORIENTOVAT NA SLEVOPES.CZ

Orientace na tomto portále je velice jednoduchá. Díky přehlednému dělení ihned najdete co hledáte a nemusíte se zdržovat prohlížením všech nabídek.

Pokud se třeba chystáte do Brna a máte tedy zájem o slevy v Brně, zadáte do vyhledávání město Brno. Dále si zvolíte kategorii, např. pokud se chystáte na nákupy a potom na dobrý oběd, zvolíte kategorii Jídlo a pití a v tuto chvíli se Vám zobrazí veškeré Vámi hledané nabídky – např. v Restauraci u Slunce menu pro 2 osoby s tatarákem, 6 topinkami a 2 limonády nebo 2 piva za 108Kč, aj.

A pokud jste třeba z okolí Prahy a chystáte se za sportem do Prahy a hledáte tedy pouze slevy v Praze, zvolíte město Praha, kategorii Sport a zobrazí se Vám aktuální nabídky – např. ve fitness studiu LHOTKA hodina zumby za 49Kč, aj.

SLEVOPES.cz má spoustu spokojených zákazníků a určitě stojí za to využít služeb tohoto portálu, kde najdete co hledáte a nestrávíte zde zbytečný čas zdlouhavým hledáním.