MŮJ SOUBOR.CZV mém zaměstnání je důležitá komunikace mezi mými kolegy. Naše firma má přes třicet poboček po celé České republice a dlouho jsme vše řešili pouze přes mobilní telefony nebo přes pevnou linku. Až jsme jednoho dne narazili na ICQ a od té doby byl náš problém vyřešen. Začali jsme vše zvládat rychleji, dokázali jsme řešit více problému najednou a byli jsme stále „na příjmu“.
Tedy do doby, než nám nainstalovali nový účetní program. Ten si prostě s ICQ nerozumí a nějakým způsobem ho nemá rád. Tak jsem se jeden večer doma posadila k počítači a brouzdala po internetu a hledala diskuze a radila se s uživateli se stejným problémem.

V jedné diskuzi mi poradila uživatelka Janka program SKYPE a další uživatel mě navedl, kde je skype ke stažení. A díky tomu jsem objevila web mujsoubor.cz, který mě doslova nadchnul. Ještě bych zmínila, co jsem sama o programu Skype nevěděla, že se dá bezplatně volat po celém světě, můžete také za nízké tarify volat na pevné linky i na mobilní telefony. Samozřejmostí je videohovor, kdy se volající navzájem vidí a také chat a přenos souborů.
Na webu mujsoubor.cz jsem našla vše, co jsem už kdysi hledala hodně složitě a po různých stránkách. Tady máte vše na jednom místě. Hledáte třeba nějaké antivirové programy zdarma? Tady stačí najet na titulek Utility a ostatní, zvolit antivirové programy a pak už jen vybírat z velkého množství těchto programů, u kterých vidíte to, jak jsou oblíbené, podle počtu stažení. Najdete zde různé kategorie, ve kterých zaručeně najdete to, co hledáte např. grafika a fotografie (animace, prohlížeče fotografií a obrázků), internet a sítě (RSS čtečky, monitorování sítě), úprava plochy (spořiče obrazovky, tapety na plochu) atd. Ve skupině Hry a zábava najdete simulátory a hry.
Počítačová hra minecraft je na tomto webu nejstahovanějším programem vůbec. V této hře můžete vytvářet a dělat cokoliv chcete a to ve světě 3D kostiček. Nejdůležitějším úkolem je nasbírání materiálu, ze kterého si postavíte obydlí a vyrobíte nástroje. Ve hře se střídá den a noc, kdy v noci se objevují příšery. Hráč může sedět v přístřešku a čekat na svítání, jít spát, a nebo jít ven a bojovat o svůj holý život.

Zavítejte určitě na tyto stránky, i vy najdete něco z toho, co už jste několikrát bezúspěšně hledali :)