SkateboardingSkateboarding je moc populárny sport hlavne u teenagerov. Skateboarding je sport kde se sportovec zahreje a zlepšuje zesilnuje sví svaly na nohou. Tenhle sport neni ani moc drahej. Potrebujete asi tak dva tisice českych korun a múžete mít skateboard který vydrží namáhaví triky. Skateboarding si vyžaduje taky ochranu pomocu chrániču které zabráni pri vašem páde ošklivé zranení. Večšina skateboardistov to však podcenuje a tak je nemá protože verí že se jim nic nestane. Skateboarding je namáhaej havne na začátku když se učíte. Trvá nekolik dní když se neco naučíte jako je napřiklad ollie nebo manual. Chce to hlavne čas. Skateboarding je sport který vás múže prestat bavit hned nebo vás zaujme a budete to chtít dosáhnout i na nejakou soutež. Skateboarding je šport úplne pre každého.

Skateboard

Ak sa chcete venovať Skateboardingu, musíte koupit :

dosku-nejlepší je kanadský javor kderý vydrží temer vše.

trucky-trucky aspon petku aby vydržalo namáhave triky askoky

ložiská-záleží na kvalite

kolieska-záleží na umeline z kterej je vyrobený

grip-nerozhoduje takmer nič.každý je dobrý

Poskladanie:

Poskladat skateboard nieje tažke a zvládne to takmer každý. Najprv nalepte na dosku grip a s nožem ho orežte. Pak udelejte do gripu díri na šroby které pripevní trucky k doske. Zoberte truck a prišrobujte ho k doske pomocou šrobu které ste dostali k nemu dostali nebo ktere ste si zvlášt koupili. Zkonrolujte jestli sou trucky silne pripevnene. nasadte kolečká a dejte ložiská a zašrobujte. Když to všechno máte múžete se postavit na skateboard a učit se.

Skateboardingu se venuju par let a baví mne. Na začátku treba být trpeliví protože začátky sou nejtežší.Preju príjemnou zábavu a mnoho uspechu pri Skateboardingu.