Ultimatum – Free Traffic

Návštěvnost zdarma – Free Traffic (část druháčást první)Traffic Ultimatum – Free Traffic

  1. Syndication Marketing
  2. Video Marketing
  3. Social Network Mrketing
  4. Social Media Merketing
  5. Conversation Marketing
  6. Viral Marketing
  7. Integration Marketing

1. Syndication Marketing (Articles)

Hledám renomovaná místa vystavená návštěvnosti abych vystavil svůj obsah i pro reprodukci. Například články, které napíši nadále recykluji do dalších podob jako jsou e-knihy, návody a nebo i videa…

A. Article marketing

Může přivést tisíce lidí na můj web.

1. Jdu na Googlem, Squidoo nebo HubPages a skopíruji si krátké části textu z prvních stránek pro insiraci psaní článku.

Kladu velký důraz na titulek protož prodává. Dále kladu důraz na úvod, mezititulky a výzvu ke vstupu na můj web. Vždy zdůrazňuji odlišnost mé nabídky a nabízím efektivní řešení čtenáři. Celý text (užitečný ale nekompletní obsah) se soustřeďuje na vstup na mou stránku.,

Article Directories: EzineArticles, GoArticles, ISnare, IdeaMarketers, ArticleAlley
SENuke

Direct Submission: Hledám příbuzné stránky pomocí Google (SEOQuake high PR):

„root keyword“ + „submit article“
„root keyword“ + „submit content“
„root keyword“ + „article submission“

Nebo jen „root keyword“ a kontaktuji vlastníky s dotazem zda by chtěli obohatit jejich stránky o článek který jim zdvihne návštěvnost.

B. E-Book submissions

Quick and powerfull way to recycle articles.

Free-Ebooks.net, GetFreeEbooks, Convertor

Trafik může jít rovnou na ClickBank nebo Amazon. Je dobré mít mailing listy.

C. Blog karneval

Vložit příspěvek do odpovídjící kategorie BlogCarnival

D. Instructables

Návody jak něco udělat.. podhodnocené efektivní – Instructables.

Scraping

Dát feed URL mého webu druhé úrovně na co nejvíce míst a na fóra zabývající se autoblogingem, vyzvat lidi aby to množili. Nedávat URL mé hlavní stránky jen URL externího podpůrného blogu.

Využívat WordPress plugin Referrer Detector se zprávou: Thanks for visiting from XXX. Feel free to check out my site to -solve your market problem-.

IDEA

2. Video Marketing

Mohu nahrát PowerPoint prezentaci pomocí programu CamStudio.org a namluvit zvuk.

YouTube, DailyMotion, Viddler, MetaCafe..


Přidávání videa: Najdu videa na frázi na kterou chci cílit. Vyberu ta nejnavštěvovanější a okopíruji + vylepším popis a tagy. (ANALÝZA!) Pro nahrání videa na více serverů mohu použít například TubeMogul.com a SENuke.

Přidaná videa nalinkuju jako odpověďi na všechna příbuzná videa s vysokou návštěvností!

Dále videa EMBEDuji všude kam to jde. Například na weby: Flixya.com, MyVidster.com, MeFeedia.com, NowPublic.com, WonderHowTo, VodPod, Ning.

3. Sociální sítě (Web2.0)

Squidoo, HubPages, ThumBlr, Blogger, Weebly, Zimbio, LiveJournal, InstaBlogs, BlogSome, Vox, WetPaint, WikiSpaces, Xanga,      …

Vytvářet Squidoo lenses pojmenovávat a inspirovat se obsahem stránek příbuzných mému klíčovému slovu. Výsledky Goodle mohu přizpůsobit na posledních 24 hodin, z blogů, Related searches, WonderWheel! Vše velmi cílené opět na prodejní fráze! Používat třeba RSS pokud možno. Příspěvky je možné vkládat opět pomocí SENuke.

A. LinkWheels (linkování)

Udělat to náhodně aby tam nebyly prvky řádu. Např. pomocí SENuke (články). Tvořit třeba 100+ Web 2.0 webů. Záznamy adres a hromadný linkbuilding.

B. Social Bookmarking (linkbilding)

Udělat mnoho bookmarků podle daného plánu. Ne „jen tak“. SENuke, Bookmarking Demon + hledat další cesty. SocialMarker.com

Použít BookMarking Demon k crawlování všech mých podstránek a k získání popisků on to randomizuje. Dále by tam měl být RSS crawler. Bookmarking Demon je vhodné použít i k propagaci například článku který mám na EzineArticles. Mimo to bych měl článek nalinkovat z Twitteru, Facebooku a mých Web 2.0 webů.
4700 Scuttles: http://www.google.com/#hl=en&q=%22Social+bookmarking+by+scuttlePLUS%22+%22Recent+Bookmarks%22&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=d663186d11383f55

—-

Ve zkratce

Pro aktualizace používat SENuke. Zajistí Pingy, bookmarking i RSS submisi atd. Pingovat mohu i z pingoat.com. George Brown používá SENuke a denní aktualizace obsahu.

4. Social Media Marketing

A. Blog komunity

Vytvořím kolem svých webů nebo hlavního webu komunitu pomocí MyBlogLog, BlogCatalog, BumpZee, SpicyPage

Tyto komunity nejsou známé a lidé se do nich nepřipojují, proto využiji známých sociálních sítí (více jak 500 milionů lidí), není tak problém najít lidi kteří mají zájem o můj trh. Otevřít tedy stránky následujících sítí a vyhledat weby na které se nejvíce soustředit podle velikosti poptávky po mém zboží: Facebook, MySpace, FaceParty, Bebo, Friendster, Hi5.

Například na FaceBooku vytvořit stránku a vložit linkovací tlačítko na web. Stránku nalinkovat na Twitter (FB to umožňuje). Twitter stránka a potencionální přátelé to samé. Na Facebooku kontaktovat vlastníky příbuzných stránek aplikací a komunit a poprosit o umístění odkazu. Dále ReTweety. Zpožděný tweet do PingFM a Tweet jakýchkoliv mých RSS do všech sítí díky HootSuite.

5. Conversation marketing

Další součástí propagace mé nabídky je infiltrování do již existujících diskuzí a komunit které se zabývají mým tématem. Imagine possibilities….! Listen in on the conversation… Become expert in the conversation.

A. Forum Marketing

Google (last 24 hrs, forums), BoardReader,  TheForumFinder, BoardTracker, BigBoards

Hledat například „where buy 50D Canon eos“ za posledních 24 hodin.

First priority is to deliver lots of value„. Odlišit se od masy, vzbudit zvědavost, „The key to forum marketing is being an active participant in the community.“ Nalézt nejnavštěvovanější fóra, založit si je, vytvořit signatury.

B. Blog Comments

Hledat příspěvky v blozích, kde bude zájem o mou nabídku tak že vyhledám pomocí google opět příspěvky staré max. 24 hodin (Show options). Tak bude můj komentář PRVNÍ. Dále záložkovat velké blogy které jsou na stejné téma pomocí RSS čtečky a opět přispívat. A nebo použít můj Comment Sniper.

C: Blog Trackbacks

Vytvořit pochvalné články z mých Web 2.0 webů a linkovat na wordpress weby kde chci mít trackback. Získám zpětný odkaz (trackback). Blogy najdu ve Firefoxu, nechám zobrazit 100 blogů a seřadím podle pageranku!

6. Buzz Marketing

Přinutit lidi aby o mě mluvili…

A. Tisková zpráva

Kdo je cílovým čtenářem? Co je cílem zprávy?

Zprávy stručné, měly by uspokojovat aktuální poptávku (novinky). Používat aktivní mluvu, techniky upoutání pozornosti. Zodpovídat otázky Kdo, Co, Kdy, Kde, Proč.

1. napsat odpovědi na tyto otázky a rozmyslet úhel kterým budu psát článek a otázky Kdo je cílem zprávy a čeho chci dosáhnout.

2. Titulek upoutá pozornost

3. Úvodní věta nastíní obsah článku a představím se.

4. První odstavec zmíní odpovědi na otázky Kdo, Co, Kdy, Kde…

5. Tělo zprávy zmiňuje konkrétní novinky, statistiky, podložení informací a pozadí informace. Mnoho lidí jen prolétne textem, proto používám strukturovaný seznam píši v bodech.

Publikace: PRLeap a PRLog.org, helpareporter.com

7. Viral Marketing

Viral, protože se reklama šíří jako virus. Někdo dostane zprávu a pošle to dál atd.

A. Viral Toolbars

Vytvořit Toolbary na Toolbarwizard.vmn.net

B. Viral Shareware

Vytvořit například HTML kvíz (viz Ultimatum) a pomocí HTML Executable z něho vytvořit aplikaci. Odeslat na P2P, torrent atd pod různými slovy.

C. Viral Submissions

Registrace softwerů do katalogů softwarů (PromoSoft)

D. Make It Viral

Vložit na weby tlačítka Twitteru a Facebooku. Například WordPress plugin AddToAny.

8. Piggyback Marketing

Příklad je například Microsoft který dohodl dříve s IBM že jim budou do počítačů dodávat Software aby měli kompletní produkt. Vydělali oba. Já mohu nabídnout třeba psaní článků, referenční komise z prodeje inzerovaných věcí, výměna zpětných odkazů a podobné.