SAMOLEPKY NA ZEĎPořídili jste si nové bydlení? Nebo jste pouze vymalovali a přemýšlíte o nějaké změně? Možná vás už nebaví okoukaný vzhled místností ve vašem domečku, klasické zdi plné obrazů a toužíte po něčem zajímavém a novém…

Tak právě pro vás tu jsou samolepky na zeď.

Můžete je použít téměř kamkoliv, na bílou i na barevnou zeď, na obklady v koupelně, na tapety, ale i na nábytek. Povrch musí být suchý a zbavený mastnoty a prachu. Můžete si vybrat kategorii podle toho, co se vám líbí, např. nápisy, květiny a rostliny, postavy a lidé, zvířata, abstraktní motivy nebo samolepky pro děti. Váš dům nebo byt získá osobitý styl a bude vyzařovat vše o vaší povaze. Pokud vás omrzí samolepka, kterou jste si vybrali, jednoduše ji sundáte. Měli byste si ale vybírat kvalitní druh samolepek, pokud na nich budete šetřit, budou se odlupovat a pokud se jí pokusíte odstranit, půjde dolů i s omítkou.

A jak to funguje? Jde o nálepky na zeď, které jsou nalepené na přenosové fólii a s pomocí této fólie samolepku přenesete na zeď, tak, že ji odlepíte z papíru a přiložíte rovnou na zeď. Potom několikrát přejedete rukou po fólii a potom ji velice pomalu sejměte. Samolepku lze použít jen jednou, proto musíte postupovat pomalu.

Hezky se vyjímají třeba siluety zvířat, např. samolepky koček, které nalepíte nad poličky a vytvoříte tak dojem sedících kočiček na poličkách přímo u vás doma. Nebo si můžete k pohovce umístit strom, který se ohýbá ve větru. Pokud si nevyberete žádný vzor ze všech kategorií a jste alespoň trošku umělecky nadaní, můžete si nechat vyrobit samolepku přímo na zakázku podle vlastního návrhu, takže si můžete zvolit jak nápisy, které pro vás něco znamenají, siluety vašich oblíbených nápojů, zvířat nebo automobilů.

Zaujaly vás samolepky na zeď? Pokud ano, sedněte si k počítači, postupně si projeďte všechny kategorie a určitě během chvilky budete mít představu o tom, co byste rádi měli místo nevzhledného obrazu se zátiším troubícího jelena v ložnici nad vaší manželskou postelí.