PROVIZNÍ SYSTÉMV poslední době se rozrůstají ne internetu weby poskytující české provizní programy a zahajují svou činnost blogy, které se zabývají affiliate marketingem. Díky nim je snadné spustit affiliate program pro vaše eshopy nebo jiné projekty, jako jsou třeba webové stránky s registračními formuláři apod.

Za zmínku zaručeně stojí internetová aplikace AffilBox, která slouží pro provozování provizního programu. Jeho spuštění je otázkou maximálně pěti minut. Umožní vám zaregistrovat obchodní partnery, kteří si budou stahovat vaše reklamní materiály a budou vás propagovat jako obchodníka.

Tento provizní systém vám pomůže získávat nové obchodní klienty, nové zakázky, ale také kontakty a objednávky. A vaši obchodní partneři za vaši propagaci získají provizi. Provizní program vám také umožňuje, pokud máte více eshopů nebo webů, vést více provozních programů odděleně nebo pokud máte odvahu, můžete si založit affiliate síť, tedy provozní síť.

Affilbox vám nabízí přehledné statistiky dle prokliků, schválených konverzí, ať už v číslech nebo v grafech. Dále nabízí SEO odkazy, neomezený počet bannerů a obchodních partnerů a široká možnost nastavení provizí. Také vám zaznamenává nakupy nebo jiné akce na vašich stránkách a vypočítává přesnou provozi pro vaše obchodní partnery podle jejich výkonů. Nabízí také exportování aktuálních dat určených pro další zpracování.

AffilBox vám umožní nastavit si provozní systém podle vašich potřeb a požadavků, dále umožňuje aktualizace a podporu zdarma a samozřejmostí je možnost zkusit si vše díky DEMO verzi na měsíc zdarma.

A jaké jsou možnosti provizí? Buď je to CPC, což je cena za klik. Dále CPM, to je cena za sto zobrazení jednoho banneru. Možná je fixní provize za konverzi a jako poslední možnost je nabízena procentuální provize za konverzi.

Výběr je pouze na vás :)