Přírodní kosmetika – Le ChatonPřírodní kosmetika – Le Chaton

Příroda nabízí mnoho surovin, které lze rozumně použít k výrobě přírodní kosmetiky. Nejběžněji používané v přírodní kosmetice jsou rostlinné produkty. Už naši předci dávno věděli, že různé rostliny pomáhají člověku na všemožné problémy. Ke zpracování se využívají rostliny díky svým léčivým vlastnostem nebo jejich aroma.

Dalšími surovinami, které přírodní kosmetika potřebuje a se kterými se v kosmetice můžeme setkat, jsou například minerální soli, léčivé bahno, med, mléko, smetana nebo syrovátka. Léčivé bahno obsahuje spousty minerálů a stopových prvků, které jsou pro pokožku vhodným doplňkem. Minerály a regenerační vlastnosti v sobě ukrývají také mořské soli. Nejznámější využití je ve formě koupelových solí. Z moře se dále využívají i další přírodniny k výrobě přírodní kosmetiky, jako jsou například perly nebo mořské řasy. Tyto řasy jsou zajímavé pro své vitamíny, minerály a biologicky aktivní látky. Také mají díky antioxidantům výrazný omlazující účinek. Díky tomu se používají v kosmetických řadách, které jsou zaměřeny na omlazení pleti.

Účinky řas využívá i přírodní kosmetika Le Chaton. Tato přírodní kosmetika používá do svých přípravku opravdu kvalitní suroviny. Le Chaton se může chlubit třemi řadami kosmetiky. První z nich se nazývá Argenté. Jedná se o exkluzivní omlazující stříbrnou řadu, která je zaměřena na omlazující péči, prevenci stárnutí a ochranu mladší pleti. Najdeme v ní různé krémy, masky, fluidy, séra a peeling.

Le Chaton přírodní kosmetika je originální v tom, že se v jejím složení často objevují mléčné složky, syrovátka a tvaroh, které jsou pro pleť příznivé. Druhou řadou kosmetiky Le Chaton je Doré. Jedná se o exluzivní omlazující zlatou řadu. Jejím cílem je intenzivní omlazující péče určená především zralé pleti nad 45 let. V této řadě se můžeme setkat s různými vypínacími pleťovými maskami, kapslemi, fluidy a dalšími přípravky. No a nakonec třetí řada Le Chaton kosmetiky se nazývá Sensibilé. Tuto řadu uvítají lidé s citlivější pletí, protože kromě ochranné péče nezpůsobuje alergické reakce nebo jen minimální. V této řadě najdeme čistící pleťové výrobky a krém na ruce.

Le Chaton má spousty spokojených zákazníků v různých zemích světa. přírodní kosmetika v dnešní době získává stále větší oblibu u zákazníků.