Přírodní kosmetika La ChévrePřírodní kosmetika La Chévre

Mezi přírodní kosmetiku patří to nejlepší, co může být. Co nejlepší péče o lidskou pokožku zajišťuje právě přírodní kosmetika. Mezi mnohé výrobce na poli této kosmetiky patří výrobce La Chévre. Firma byla založena roku 1995 pod názvem Kosmetika Capri a specializovala se na přírodní kosmetiku vyráběnou z kozího mléka a také původně vyráběli jiné výrobky a zaměřovali se i na zemědělství. Z ekonomických důvodů se jim nevyplatilo dále dělat v zemědělství, a tak se specializovali jen na kosmetiku. Díky plné specializaci na odvětví kosmetiky se firma stala nejlepším výrobcem přírodní kosmetiky na bázi kozího mléka. Firma má zajisté prvenství v Evropě a nejspíše i v celém civilizovaném světě nemá téměř žádnou konkurenci!

La Chévre jsou tedy kosmetické výrobky, řadící se do kolonky přírodní kosmetika, vyráběné z tuku, sušené syrovátky a tvarohu z kozího mléka, které jsou ještě doplněny surovinami mořského typu a rostlinnými extrakty. Tyto suroviny skupují od českých, slovenských a holandských dodavatelů. Značka La Chévre podstupuje velmi náročné klinické testování, které potvrdilo vhodnost pro alergiky, psoriatiky a atopiky. přírodní kosmetika La Chévre také dostala mnoho ocenění jako třeba ocenění Modrá planeta.

Výrobky La Chévre představuje ochranu pleti před slunečním zářením i před životním prostředím, a také ji posiluje, vyživuje a regeneruje. Tato přírodní kosmetika také zabraňuje předčasnému stárnutí pleti a hydratuje pokožku díky antioxidantům, které se nachází ve výrobcích z kozího mléka.

Sortiment této La Chévre obsahuje mnoho různých výrobků, vhodných pro dětskou pokožku (od 3 měsíců) i pro pokožku dospělého člověka. Značka je známa svou velmi vysokou kvalitou, díky které dominuje na trhu přírodní kosmetiky z kozího mléka. Díky klinickému testování může tuto značku používat téměř každý bez problémů a strachu o své zdraví. Přírodní kosmetika takové kvality, jakou La Chévre bezpochyby představuje, je mezi zákazníky velice oblíbená a velmi ceněná a jistě si to také zaslouží.