Mladý podnikatel 

Časopis mladý podnikatel pomáhá začínajícím podnikatelům a nejen jim!

 

V internetovém prostoru se řada časopisů soustřeďuje na rady jak začít podnikat, jak se vyvarovat začátečnických chyb a jak se vyznat v džungli legislativy. Ne každý časopis je ale srozumitelný a pochopitelný. K otázkám právním, daňovým a finančním se vyjadřují odborníci, kteří sice poblematiku dobře znají. Ale nejsou schopni se vžít do role laika! Protože podnikání je obživa, jako každá jiná, nemůže každý studovat litery zákonů a předpisů. Potom by nedělal nic jiného. Potřebuje srozumitelné a přehledné rady, které snadno pochopí. A toto přesně splňuje časopis mladý podnikatel.

 

Potřebujete se na něco zeptat? Nevíte si rady s daněmi? Bojíte se udělat chyby?

Přehledně a jasně se to dozvíte v tomto časopise. Můžete nahlédnout do jednotlivých rubrik. „Podnikání obecně“ se zabývá důležitými otázkam, se kterými si často nevíte rady a které se těžce vyhledávají. Víte co je B2B, B2C, B2G, C2B, B2A, B2E, B2R, C2C, C2G, G2B, G2C, G2G? Nebo hledáte investora, nevíte jak využít k podnikání sociální sítě nebo nevíte jak se propagovat? Uvedená rubrika Vám na většinu otázek najde odpověď.

 

Jste student? Zajímáte se o podnikání při studiu nebo jednoho studujícího máte doma?

Rubrika „Studenti a podnikání“ se zabývá právě touto problematikou. Levná studentská pracovní síla, maturitní ples a kde na něj vzít, brigáda na internetu, podnikat již za studií …toto je několik témat, která Vás jistě zaujmou. Nebo také potřebujete podnikat z domova? Nemůžete na celý den do práce? Pak pro Vás je rubrika „Online podnikání“.

 

Poradíte si s daněmi a zákony?

S těmi si žádný začátečník bez dobrých a kvalifikovaných rad nemůže poradit.Naopak rubrika „Daně v podnikání“ nebo “ Zákony a legislativa“ tyto otázky řeší za Vás. Poradí, jak vyplnit daňové přiznání, seznámí se základními pojmy, ušetří na dani a daň vypočte téměř za Vás. Zároveň se dozvíte jaké zákony jak aplikovat, aby Vaše podnikání nebylo jeden velký problém.

Otázky reklamy, trhu, seberealizace (tedy aby Vás podnikání bavilo) nebo „vyšší“ způsob podnikání v obchodních společnostech naleznete v rubrikách „Reklama a marketing“, “Obchodní společnosti“ a „Psychologie, seberelizace“.

 

Nenašli jste, co jste hledali? Je Váš problém specifický? Neznáte odpověď na palčivé otázky a čas běží?

Prostě se zeptejte. Napište svůj dotaz a časopis připraví přehledný a pochopitelný článek, který Váš problém objasní. Co víc si přát? Jedině, aby Vás podnikání bavilo a časopis http://mladypodnikatel.cz Vám byl nápomocen.