Léčivé čajeKaždý ji zná – chřipka nebo nachlazení. V podzimních a zimních měsících je asi nejvíce chřipkových epidemií. Jak se jim účinně bránit? Zaměřte se na vhodné čaje. Dají se použít při předcházení chřipky i při prvních symptomech onemocnění. Kde je najdete? Přeci v lékárně.

Já bych doporučil první českou internetovou lékárnu. Nabízí široký sortiment nejen čajů, ale i vitamíny a minerály, zdravotnický materiál, léky, literaturu o zdraví, atd. Tato internetová lékárna má mnoho spokojených a stálých zákazníků a velký počet referencí či doporučení. Doporučujeme vyzkoušet i čaje podporující lepší zažívání, proti nervovému vypětí, podporující redukci nadváhy, či trávení a správnou činnost střev. Kvalitní čaje často pomůžou stejně dobře jako chemické léky, u kterých se v některých případech můžou objevit vedlejší účinky.

Doporučuji konzumaci pouze čajů prvotřídní kvality od prověřených značek. Na závěr bych rád upřesnil a ujasnil možné otazníky, které mohli vzniknout při zmínce o internetové lékárně. Určitě mají mnohem výhodnější ceny, nežli v kamenných obchodech s léčivy, nebo lékárnách. Podporují mnoho typů plateb. Kromě dobírky i internetové platby pomocí kreditních karet, platby přes ekonto a českou internetovou peněženku PaySec. Tato internetová lékárna také nabízí různé akce, například poštovné zdarma při nákupu nad 1000 Kč.