Nový job portál – Extra-Prace.czDnes, v době ekonomické krize, která se nese ve znamení snižování stavů zaměstnanců a snahy ušetřit všude, kde to jde, je sehnání dobře placené práce velkým problémem. Můžete zůstat bez zaměstnání a vykonávat veřejně prospěšné práce, nebo navštívit náš nový „job portál“ www.extra-prace.cz a vybrat si z naší denně aktualizované nabídky práce v České republice i na Slovensku. Samozřejmostí je možnost uložení profesního životopisu a dalších důležitých údajů, jako je jméno, bydliště, telefon a email v uživatelském účtu, takže je nemusíte pokaždé znovu a znovu vyplňovat a potenciální zaměstnavatel má všechny potřebné informace na jednom místě, a nic mu nebrání vás okamžitě kontaktovat.

Tu „svou“ práci si můžete vybrat v rubrice nabídka práce a to s pomocí pokročilého vyhledávání, které vám umožní procházení nabídky práce podle velkého množství kritérií tak, aby výsledek byl co nejrelevantnější a časová náročnost co nejmenší. Můžete si tak vybrat, jestli chcete vyhledávat podle zaměření, dosaženého vzdělání, regionu, nebo velikosti úvazku.

Stejně, jak si potenciální zaměstnanec zdarma může vybrat zaměstnavatele, i firmy mohou zdarma zadat tu svou nabídku v příslušné sekci inzerce práce zdarma a pokusit se tak přilákat zodpovědného zaměstnance na neobsazený post ve firmě!

Mimo pracovních míst s hlavním pracovním poměrem umožňujeme také nabídky se zkráceným úvazkem a brigád nejen pro studenty.

Vyjma již výše zmíněných služeb nabízíme také sekci Rady a tipy, obsahující spoustu informací, které mohou výrazně zjednodušit a zefektivnit vaší cestu za novým zaměstnáním, a seznam úřadů práce v ČR, kde má každá z těchto institucí svůj „profil“, ve kterém jsou uvedeny kontaktní informace, informace o otevírací době a také seznam kontaktních osob.

Nový portál Extra práce vám přináší komplexní řešení v nabídce pracovních příležitostí všech oborů a zaměření s tisícovkami inzerátů nejen z ČR, ale i ze Slovenska! Extra práce, to je ideální cesta pro rychlé získání zaměstnání.