EUROTYRES s.r.o. – kvalitní a rychlý Autoservis a PNEUSERVIS Praha a OstravaPneumatiky.cz Levné pneu
Levné pneu zdarma do 24h. 98% zákazníků nás doporučuje svým známým.

Každý vlastník svého automobilu jistě dá za pravdu, že je dobré občas navštívit Autoservis a nechat si svůj vůz seřídit těmi nejlepšími pracovníky v tomto oboru. Nejčastěji lidé navštěvují pneuservis Praha a to zejména při změně Letního období na Zimní období a naopak a to z důvodu povinného přezutí pneu. Ovšem návštěva autoservisu je pro některé ztráta času, a tak do autoservisu nejezdí a poté, když se jim na jejich voze něco porouchá tak hledají jak svůj vůz rychle opravit zejména když pospíchají na důležitou schůzku. Pro tyto případy je Vám zde k dispozici rychloservis, ve kterém se veškeré úpravy Vašeho vozu konají téměř na počkání.

Každý z Vás, jenž vlastníte automobil, jistě přezouváte své pneumatiky, ať již z důvodu povinného zimního přezutí anebo z důvodu že jsou Vaše gumy již natolik opotřebované, že nesplňují normy pro jejich používání na silnici. Ale kam dávat Vaše nakoupené pneumatiky než je přezujete na svůj vůz? Výborným řešením je uskladnění pneu ve skladech od společnosti EUROTYRES s.r.o. které Vám nabízí možnost uskladnění Vašich nových pneumatik, na jakoukoliv dobu Vy potřebujete.

Ovšem návštěva servisu není pouze o výměně pneumatik, je také potřeba vyměnit olej anebo také si upravit geometrii Vašich kol. Výměna oleje je naprosto jednoduchá a trvá pravdu krátkou chvilku. Pouze geometrie kol trvá delší chvíli ale občas si ani nevšimnete, že s Vašimi koly něco je to může mít veliký vliv na jízdní vlastnosti Vašeho vozu a může se časem stát i nebezpečná v určitých dopravních situacích. Nastavení a „seštelování“ geometre Vašich kol není nikterak drahá a za bezpečnou jízdu se Vám zajisté vyplatí vydat z Vaší kapsy několik stovek korun z Vaší kapsy navíc.

V moderních vozech je dnes již také samozřejmostí klimatizace. Klimatizace Vám poslouží velmi dobře v horkých letních dnech, kdy Vám poskytne příjemné osvěžení na Vašich cestách. Po čase Vám ale náplň v klimatizaci dojde a s tím přichází plnění klimatizace a následně její vyčištění a dezinfekce. Plnění klimatizace samozřejmě mezi nabízené služby autoservisu a pohybuje se v řádkách stokorun. Je také důležité klimatizaci čistit, protože je to nástroj velmi složitý mechanismus a při nákupu nového byjste museli sáhnout do kapsy již trochu hlouběji.