CATERING – KOMPLETNÍ SERVIS NA KLÍČMáte před sebou společenskou událost? Plánujete uspořádat oslavu narozenin, firemní večírek či garden party? Tak to jste na správné adrese :)

Jsme firma, která zajišťuje kompletní catering služby na soukromých i firemních akcích se specializací na českou i zahraniční kuchyni. Samozřejmostí je již bar catering a barman show, kde budete žasnout nad uměním našich profesionálních barmanů a nad jejich triky s lahvemi, šejkrem a skleničkami. Sestavíme vám menu a zajistíme prostor pro jakýkoliv druh akce. Postaráme se o ozvučení, květinovou výzdobu a o vše co patří ke společenským událostem jako jsou recepce, bankety, rauty, promoce, svatby, firemní večírky, dětské párty, garden party a jakékoliv jiné akce podle vašeho přání. Největší důraz klademe na jídlo a pití. Musí splňovat očekávání vás, našich klientů. Společnost vám budou dělat naše usměvavé hostesky a vstřícní číšníci. Zajistíme pro vás vína, piva a koktejly, speciality všech kuchyní, grilovaná masa, ovocné a zeleninové mísy, teplý i studený bufet a samozřejmě již zmíněný personál.

O bar catering se zajímáme již 6 let a plně se věnujeme našemu zdokonalování a zjišťování světových trendů. Náš tým je schopen zajistit až sedm akcí denně. Vše záleží na vašem přání… Jsme spolehliví, dodržujeme sjednaný termín i čas trvání show dle vašich požadavků.

Záleží jen a jen na vaší fantazii a vašich představách. Sdělte nám je, my vás pečlivě vyslechneme, vše naplánujeme a nabídneme vám nejlepší způsob realizace.

Najdete nás samozřejmě už také na facebooku pod skupinou catering Praha, kde se můžete stát naším fanouškem, číst na nás reference od našich zákazníků a budete také vědět o vše novinkách.

BARMANSKÁ SHOW

Barmanská show je úžasné vystoupení našich barmanů, kteří vám rádi ukáží své umění. Show se může konat kdekoliv kde si budete přát, ať už se jedná o uzavřenou společnost v salónku či velkou venkovní garden party. Vystoupení trvá 15minut, kdy barman za doporovodu hudby předvede úžasné barmanské triky, uvidíte triky s ledem, originální způsoby nalévání drinků i jejich podávání s ozdobami. Barmanskou show upravíme přesně podle vašeho přání. Zajistíme vám prostory, moderátora, pronájem mobilního baru a zajistíme i doprovodný program. Poskytujeme také tzv. barmanskou miniškolu. Vaši hosté budou nadšeni. Pod vedením barmanů se nauší si namíchat základní koktejly. Zajistíme vám též fotografa či kameramana, abyste měli uchované vzpomínky. Můžeme také připravit speciální barové náčiní s logem vaší firmy.

I zde se můžete stát naším fanouškem na Facebooku ve skupině barmanská show a sledovat veškeré novinky.

Náš tip!!!

Neskutečná barmanská show, která je spíše uměleckým vystoupením, vás čeká v podání barmana, pana Jana Střelečka, který má za sebou již více jak 650 vystoupení a účast na desítkách soutěží a kterého vám samozřejmě rádi doporučíme. Pokud je akcí více v jeden den, zajišťujeme barmankou show kolegou pana Střelečka, který je také úžasným barmanem. Oblíbenou variantou programu je tandem show, kdy show zajišťují dva barmani. Barmanská show nabízí nové koktejly, speciální míchané nápoje například od Frisca a snažíme se vždy vymyslet další druhy koktejlů, které naši zákazníci ještě nikde neochutnali.

 

Zaujala vás naše nabídka? Kontaktujte nás a uvidíte, že vaše společenská událost bude přesně podle vašich snů!!!