Batohy a společnost TopgalSpolečnost a batohy Topgal

Každý rodič jistě zná společnost Topgal. Tato společnost je asi nejznámější díky svým školním batohům. Kvalita těchto, ale i dalších výrobků, jako třeba penálů, peněženkám, kabelek a cestovních tašek je na velmi vysoké úrovni a mezi zákazníky velmi ceněna.

Firma Topgal a.s. vznikla září roku 1993 jako výrobce kožené galanterie. Po dvou letech se začala specializovat na aktovky do školy a na školní batohy a doplňky. Značka Topgal pod sebou skrývá další výrobky, které jsou značeny Chilly, Euforia, Street.Hit a Bagman. Chilly, Euforia a Street.Hit jsou značky pro studentské a batohy pro školáky a značka Bagman je pro pánské aktovky a spisovky. Společnost Topgal také působí na zahraničních trzích, přesněji v Slovensku (Topgal Slovensko), Polsku (Topgal Polsko) a Maďarsku (Topgal Maďarsko)

Topgal vyznává filosofii, která bere děti jako jejich nejdůležitější zákazníky. To znamená nejkvalitnější batohy pro školáky a školní aktovky, uzpůsobené pro postavu dětí. Společnost také klade důraz na co nejvyšší bezpečnost dětí na silnici, takže na batozích určitě najdete reflexní odrazové plochy a piping (lemování okrajů a hran výrobků). Tašky do školy jsou tímto velmi bezpečné při chození po silnici.

Také je pro ně velice důležité věnovat se líbivému designu. Většinou se snaží (a úspěšně) přijít s atraktivním, zajímavým a samozřejmě vlastním designem. Design je dětem doslova „šitý na míru“ a na svých batozích jistojistě uvidí své oblíbené pohádkové či komiksové hrdiny a postavičky. Tašky do školy lze dokonce upravit pomocí různých výměnných dekorativních prvků, třeba podle své nálady.

Pokud bych se měl věnovat batohům pro studenty a dospělé, tak také mohu jen chválit. Vždy se skvěle nosí, nebolí z nich záda a perfektně padnou. Aktovky do školy jsou velice prostorné, s mnoha kapsami. Vždy vydrží i hrubší, ne-li velice hrubé zacházení. Mají i velkou nosnost a jsou dělány z kvalitních materiálů.

Pokud chcete vidět důkaz spokojenosti s batohy Topgal, stačí zajít do libovolné školy a zjistit od jakých značek mají žáci své školní batohy nebo školní aktovky. Většina bude určitě od firmy Topgal a.s. Spokojenost zákazníků s těmito batohy je určitě vysoká a i já patřím mezi obrovský počet spokojených zákazníků. Máte-li zájem zavítejte na oficiální stránky společnosti Topgal.