Zvýšení návštěvnosti stránekTento článek je o zvýšení návštěvnosti, způsobech jak si můžete zvýšit návštěvnost svých internetových stránek.

Ke zvýšení návštěvnosti používám systém CZAutohits.com. CZAutohits nabízí zvýšení návštěvnosti Vašich osobních a firemních stránek zdarma. Pokud máte zájem o kvalitní návštěvnost – aby byla Vaše stránka vidět, vyzkoušejte CZAutohits Manualsurf který Vám zajistí originální návštěvníky denně které Vaší stránku opravdu shlédnou. Zvýšení návštěvnosti s CZAutohits je velmi jednoduché. Stačí krátká registrace a přidat svou stránku. Pak si můžete koupit kredity pro zobrazování stránek výhodně například pomocí SMS. Návštěvnost se zvýší hned v den registrace stránky.

Další možnost zvýšení návštěvnosti vašeho webu je registrace Vašich stránek do internetových katalogů. Internetové katalogy jsou jakési indexy, adresáře obsahující seznam různých stránek tříděných do kategorií podle oboru. Nejznámějším katalogem je DMOZ.org.

Další možností zvýšení návštěvnosti kterou byste mohli použít je koupě či výměna odkazů na váš web. Hledejte weby na které chodí vaši potencionální zákazníci a požádejte o výměnu odkazů nebo navrhněte zaplacení reklamy na těchto stránkách. Návštěvnost se zvýší hlavně o lidi které zajímá váš produkt protože vyměňujete odkazy s podobnými weby.

Návštěvnost stránek si také zvýšíte tak že stránky vhodně optimalizujete na klíčová slova nebo fráze. Stejně jako tento článek je optimalizovaný na frázi „zvýšení návštěvnosti“ a „návštěvnost“. Zvýšení návštěvnosti pak přijde z vyhledávače který vaší stránku hodnotí jako zajímavou na dané klíčové slovo a zobrazí ji vysoko ve výsledcách vyhledávání. Pro optimalizaci Vašich stránek mě prosím kontaktujte na emailu „hyipcontact_centrum_cz“ nebo ICQ (364338618).

Další možnosti zvýšení návštěvnosti stránek je aktivní přispívání na fórech s propagací Vaší stránky v podpisu za každým příspěvkem. Mnoho firem používá PPC reklamu a platí přibližně 2-10Kč za kliknutí na jejich reklamní odkaz. Je to pohodlný způsob reklamy s širokým polem zásahu. Na tomto blogu používám systém eTarget.cz.

Jistě by se daly najít i další způsoby jak zvýšit návštěvnost webu, pokud znáte další obecně účinné, napište prosím do komentáře.

Návštěvnost zdar