Střešní světlíky GOLSSDěkuji že jste vstoupili na náš blog. V tomto článku bych chtěl představit nabídku služeb firmy GOLSS – světlíky (www.golss.cz). Předností firmy a výhodou Vás jako zákazníka je to, že získáte komplexní službu shotovení, dodání a instalace světlíku.

Světlík plní funkci tepelně izolační, umožňují praktické odvětrávání uzavřených prostor, světlík může dlouhodobě šetřit energii za osvětlení protože umožňuje pronikání světla do objektu a interiéru. Světlíky jsou vyráběné z několika druhů materiálů jako polykarbonát, nebo plexisklo.  Polykarbonátové desky prosvětlíky začala firma GOLSS používat jako jedna z prvních v české republice. Další prvenství patří firmě GOLSS za použití obloukových světlíků. Tento materiál zajišťuje vysokou a dostatečnou odolnost světlíku proti živelným vlivům.

Firma se zabývá kovovýrobou a výrobou ocelových konstrukcí, pomůže vám tak řešit komplexně vaše speciální požadavky na provedení světlíků a úpravy hal a střech. Vybrat si můžete několika různých tvarů světlíků a také si můžete nechat vyrobit řešení na míru.

Příklady použití světlíků

– Světlíky pro tělocvičny

– Prosvětlení průmyslových hal

– Prosvětlení tělocvičen

– Prosvětlení a světlíky pro nástupiště a čerpací stanice

Fotografie a příklady světlíků naleznete na stránce Světlíky GOLSS. Na stránce s referencemi naleznete další příklady instalací světlíků.