SLEVOVÝ SERVERHromadné slevy se v současnosti – a hlavně v posledních dvou letech - staly velice populární. Spousta webových stránek, specializujících se na slevy nabízí zlaté slevy dnes, ať už hledáte romantickou večeři ve dvou, příjemně strávený víkend na horách s přáteli nebo váš oblíbený nápoj. A rozhodně nejde o podvod nebo o to, jak vytáhnout z lidí peníze. Ale opravdu se jedná o seriózní nabídky. Hromadné slevy dnes jsou výhodné pro obě strany – zákazníci ušetří své peníze a obchodníci nalákají více nových zákazníků, díky nimž mají větší tržby.

Jednou z možností, jak nestrávit na internetu veškerý volný čas, jsou webové stránky, kterým se všeobecně říká slevové agregáty. Hlídají vlastně veškeré slevy, soustřeďují je do kategorií a vám to potom usnadní vyhledávání toho, po čem se sháníte. Jedním ze skvělých slevových agregátu je Slevín online. Výběr usnadňuje možnost filtrování slev nejen podle města nebo regionu ve kterém žijete, ale také podle druhu, ať už hledáte dovolenou, kupóny zdarma nebo něco co se týká dětí. Velikou výhodou je, že slevy můžete sledovat emailem, na Facebooku nebo na mobilním telefonu. Na email vám přijdou nabídky podle toho, jak si je stanovíte, třeba podle města nebo podle regionu, ve kterém žijete.

Nejžádanější slevy na slevomatu jsou určitě dovolené a veškeré výlety apod. Funguje to jednoduše a je to vždy extra výhodné. Převážně se jedná o last minute dovolené. Záleží na tom, aby daná cestovní kancelář naplnila určitý termín dovolené. Takže např. v Řecku je hotel MARIA PREKA, kapacita je 40lidí. 10lidí má již hotel zamluven a na 30míst se udělá akce s výhodnou cenou. Lidé se o ně doslova „perou“. Jediná podmínka je, že je daný termín v kterém musíte nastoupit na letadlo a do tohoto hotelu odletět. Nemůžete zakoupit kupón a poté ho zkoušet uplatnit v jiný termín. V tomto případě by váš kupón propadnul a zůstal by nevyužit. Což by byla velká škoda, nemyslíte?

Určitě se nezapomeňte registrovat na nějakém slevomatu, třeba ještě stihnete nějakou báječnou dovolenou na horské chatičce :)