Notebook na práci a hryPotřebujete mít notebook na práci nebo do školy? Měl by otevřít Microsoft Word, Excel mít dost místa na fotografie, videa i hry? Nebo sháníte notebook na grafiku a Photoshop?

Notebooky snadno

Dnešní moderní notebooky vám toto vše pěkně umožní a to i za dobrou cenu. V minulosti jste museli za dnešní výkon platit třeba 20 000Kč, pokrok jde ale nezadržitelně kupředu a přináší nám nové možnosti a nové výkony notebooků. notebook na středně náročné hry i na práci seženete i za 10 000Kč. Doporučuji vám například e-shop ElektroSvet.cz. Naleznete tu vše za dobré ceny, ihned posílají na vaší adresu váš vybraný notebook. Pro vstup do obchodu prosím klikněte na odkaz notebooky.

Konfigurace notebooku pro hry, práci, školu a grafiku

Konfigurace silného notebooku na hry by měla být od frekvence procesoru 3GHz výše, paměť pro hry je většinou vyhovující 2GB RAM. Hry můžete spouštět většinou z CD a nebo se instalují a zabírají maximálně pár set MB. Proto vám dnešní standardní 100GB velké disky které notebook na hry obsahuje budou stačit jak na hudbu, videa i hry. Například jeden film na DVD je velký 4GB místa. Takže videotéku byste si na notebooku s diskem 100GB asi nevytvořili. Klikněte na odkaz výše kde si vyberete všechny parametry která vám budou vyhovovat. notebook pro grafika a notebook na grafiku ve photoshopu by měl mít dostatečné množství paměti a špičkový displej. Toto je v grafice nejdůležitější. Grafické karty jsou dostačující obyčejné. Dobré displeje mají notebooky DELL a nebo MacBooky.

Konfigurace notebooku pro kancelářské programy

Pokud nejste hráč náročných počítačových her, vystačíte si s obyčejným levnějším kouskem – notebookem. Pro dnešní kancelářské programy – většinou se používá Microsoft Office 2007 nebo také takzvané „omalovánky“ a nebo OpenOffice – tyto se dají spustit bez problému i na 10 let starém počítači. Opět platí mé doporučení obchodu s notebooky kde vám rádi s výběrem notebooku a příslušenství poradí. Pokud vás můj článek zaujal, prosím klikněte na odkaz notebook kde se dozvíte aktuálnínabídku e-shopu.

—-

Nabízím tvorbu reklamních článků od 30Kč. Email: adm _ prnet.info