KVALITNÍ PODLAHYZačínáte s rekonstrukcí svého bytu? Stavíte si rodinný domeček nebo rekonstruujete starší domek? Chcete se držet současných trendů a být moderní? Tak to se určitě také rozhodujete o tom, co s podlahou.

Pokud hledáte kvalitní značkové podlahy, tak podlahy PARADOR budou pro vás zajisté tou správnou volbou. Jsou kvalitní, moderní, v nabídce je spousta zajímavých dekorů, z kterých si každý milovník designu vybere podle svých představ a za rozumnou cenu. Podlahy PARADOR vás překvapí nejen vzhledem, ale také technickými inovacemi. V jejich nabídce najdete laminátové podlahy, třívrstvé dřevěné podlahy, masivní dřevené podlahy, obklady, terasy, zástěny a další příslušenství.

Podlahy jsou důležitým prvkem každé domácnosti. Jedná se o velkou investici, která má vliv na to, jak se nám bude bydlet. Ovlivňuje i vzhled interiéru a to jak se v domově cítíte. Velký důraz by měl být kladen na správnou volbu materiálu podlahy, protože podlaha se většinou na velice dlouhou dobu stává stálou a neměnnou součástí vaší domácnosti. Jde hlavně o kvalitu a dlouhověkost.

Nejčastěji se v dnešní době používají dřevěné podlahy. Jsou sice finančně náročné, ale díky nim se domov stává odolný proti hluku a jsou tepelně izolované. Cena se vždy odvíjí od zvoleného druhu dřeva a nesmíte zapomínat na to, že dřevěné podlahy vyžadují pravidelnou údržbu a ošetřování. Podlahy PARADOR jsou nabízeny ve různých variantách podle zvoleného druhu dřeva a velikosti.

Dalším velice používaným druhem jsou laminátové podlahy. Pokud se rozhodujete hlavně podle ceny, jsou pro vás laminátové podlahy nejvhodnější. Svými vlastnostmi a vzhledem připomínají dřevěné podlahy a hodí se hlavně do místností, které jsou hodně zatěžované, jako například, chodby a kuchyně.

Výborné svými vlastnostmi a provedením jsou plovoucí podlahy PARADOR. Poskytují vám jistotu, že jste si zvolili správnou podlahu na celý život za jedinečnou cenu. Jsou vyráběny z kvalitního přírodního materiálu, jsou antialergické, vynikají snadnou údržbou a jsou vhodné hlavně pro případ, že zvažujete zabudovat do podlah podlahové vytápění.

Podlahy PARADOR jsou tou správnou volbou!