KAJAK A RAFT, VODÁCIAhoj vodáci :)

Až jaro zaklepe na dveře, budete se určitě těšit na vodu. A budete přemýšlet o loďkách, raftech a kajacích. Každoročně se vaše vodácká parta zvětšuje o vaše ratolesti a další přátele, kteří se nechali zlákat po vyslechnutí vašich zážitků z loňské sezóny a sehnat v jednom místě tolik volných lodí, pádel, vest a barelů je stále těžší. Přemýšleli jste už o nákupu vlastní lodičky? Pokud už máte svůj kajak, raft nebo loď, čekají vás na jaře jiné úkoly, jako renovace a vyšperkování. Pokud nemáte svou loď, ani kajak, ani raft, je na čase, začít o ní uvažovat.

 

Mám pro vás jeden tip. Zavítejte na webové stránky nafukovacilode.cz. Dostala jsem se na ně na doporučení kamaráda, který zde koupil svůj raft GUMOTEX, který jsme loni na vodě moc obdivovali. Chystali se s přítelkyní na divokou vodu a nevěděli si rady, který kajak bude ten nejvhodnější. Na těchto stránkách vám poskytnou odbornou radu, poradí vám jaký kajak, loďka nebo raft je vhodný na rekreační sjíždění vody nebo na divokou vodu.

 

Všechny čluny vyrábějí již více jak 50let ručně a mají výbornou pověst. Také mysleli na životní prostředí a na veškeré čluny používají materiály Hevealon, Nitrilon a Hypalon, které neobsahují žádné PVC. Také vám poskytnou záruční a pozáruční servis. Všechny nafukovací čluny jsou bezpečné, skladné a mají nízkou hmotnost. Vejdou se vám i do malého batohu a díky materiálu Hevealon ho unesete v jedné ruce. Pokud se náhodou převrhnete, člun se nepotopí. Dvouletá záruka už je samozřejmostí.

 

Pokud začnete uvažovat nad koupí vlastního člunu, určitě na to není brzo, pokud si myslíte, že do jara je času dost. Nafukovacilode.cz totiž každoročně nabízejí vánoční slevy až 20%, pro vodáky, kteří na svůj největší koníček myslí i v zimě.

 

Přeji vám, ať se nákup vydaří, abyste se mohli těšit na vás první jarní sjezd po dlouhé zimě, která nás ještě čeká. Uvařte si grog, uvelebte se a vyhledejte tyto stránky a brouzdejte, přemýšlejte a kochejte se. Určitě váš vysněný člun objevíte.

AHOJ!

(SonykJ)