Jak udělat “vir”?

Aneb jak si udělat srandu ze spolubydlícího či kamaráda 🙂
1. Otevřeme si Poznámkový blok (notepad)
2. Napíšeme @echo off
3. Dále vložíme nápis start iexplore.exe a zkopírujeme ho třeba 50krát. To způsobí po spuštění „viru“ zapnutí padesáti oken Internet Exploreru

4. Pak můžeme přidat ještě pár příkazů jako třeba msg * Tvoje mama je tak tupa ze sedi na televizi a kouka na gauc (jenom příklad :D)
5. Jakákoliv zpráva následující po msg * nesmí obsahovat diakritiku, jinak se nezobrazí.
6. Soubor uložíme jako nazev.bat nebo nazev.cmd. Hlavně soubor nespouštějte! 😀

Byl příspěvek užitečný?

Klikněte na hvězdy pro ohodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím bez hodnocení. Buďte první kdo příspěvek ohodnotí.

Mrzí mě to.

Pomozte to zlepšit.

Lze něco opravit? Jak? Nebo bychom měli článek smazat? Proč?

Views: 0

1 názor na “Jak udělat “vir”?”

  1. Kamos si stezuje jak ma pomaliho compa ze se mu nacita dliuho intak a ze se mu teset minut vipina intak tak sem mu tam dal dveste okinek intu a nemohl odstranovat po vice intakach

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 

Přejít nahoru