GARÁŽOVÁ VRATA

gv1a


Postavili jste si domeček? Rekonstruujete? A sháníte nová garážová vrata nebo dosluhují ta stará?

Garážová vrata se stala nedílnou součástí našich domů. Díky nim zabráníme vstupu osob, které tam nemají co dělat a vše, co je v garáži, je díky nim chráněno. Při výběru vrat pro vás bude jistě rozhodujícím faktorem životnost garážových vrat, odolnost vůči povětrnostním podmínkám či poškození a také cena. Současným trendem jsou sekční garážová vrata.

Jedny z nich jsou garážová vrata DoorHan od firmy DMS Group s.r.o. Obrovskou výhodou je jejich výroba přímo v Čechách, což velice usnadní jak servis, tak případnou reklamaci.

Garážová vrata jsou vyráběná přímo na míru vaší garáže, takže nebude potřeba upravovat garáž, ale vrata se přizpůsobí vaší garáži. Vyrábějí se na moderní automatické lince, díky které je zajištěna vysoká kvalita garážových vrat. Pokud máte přesnou představu, jak by měla vaše garážová vrata vypadat, stačí nám jen sdělit vaši představu a my po vás najdeme vhodné řešení. Garážová vrata vyrábíme v sedmi základních barvách, ale máte možnost si vybrat jakoukoliv barvu ze stupnice odstínů RAL a také nabízíme imitaci dřeva.

Poslední výhodou jsou výborné tepelně izolační vlastnosti a tato garážová vrata, jako jediná, používají systém panelů s přerušeným tepelným mostem.

To, že garážová vrata používají motory, a jsou tedy na dálkové ovládání je už samozřejmostí. Stejně jako jejich bezpečnost, díky níž je hlídáno zavírání garážových vrat, aby nedošlo ke střetu s čímkoliv, co je ve vjezdu.

Výběr je jen na vás :)