ExtraHryKaždý z nás potřebuje čas od času tzv. vypnout a odreagovat se tak od každodenního shonu a stresu. Častým způsobem takového odreagování je pro mnoho lidí hraní her na jejich počítači či notebooku. Takovým hraním nějaké superhry, nejen přijdete na jiné myšlenky a odreagujete se, ale v mnoha případech také zaženete každodenní nudu, která na nás číhá na každém rohu.

Každému z nás také vyhovuje jiný typ her. Někdo má raději Logické hry, při kterých často zapojuje svůj mozek do činnosti a mohu je doporučit hrát lidem, kteří pracují převážně fyzicky ( dělníci, zedníci apod.). Zapojení jejich mozku do činnosti, tak uleví jejich fyzicky zatěžovanému tělu a působí na něj stejným způsobem jako např. spánek. Hodně podobně na tuto skupinu lidí pak působí i Strategické hry nebo různé Stolní hry, které taktéž zvyšují jejich mozkovou aktivitu.

Samozřejmě tyto druhy her jsou vhodné i pro lidi, kteří pracují převážně, jak se říká hlavou ( administrativní pracovníci, technologové, manažeři apod. ). Jednak zapomenou při hraní takových her na pracovní starosti a zároveň udržují svůj mozek v pružnosti a rozšiřují jeho schopnost racionálně přemýšlet.

Nemohu zde uvádět pouze výše zmiňované typy her, protože každý z nás je jedinečná osobnost. Někdo raději hraje Závodní hry, jemnější pohlaví jistě uvítá možnost zahrát si Hry pro dívky, nebo např. zajímavou skupinu her „ Hry vaření “.

Opomenout zde nemohu ani příznivce hazardních her, kteří si jistě rádi zahrají i různé C[a]sino hry. Druhů her je samozřejmě daleko větší množství a vyjmenovat zde úplně všechny kategorie by bylo samo o sobě na celý článek. Nejjednodušším způsobem vybrat si vhodnou kategorii a zahrát si nějakou superhru je návštěva webu ExtraHry, na kterém naleznete více než 30.000 online her zdarma.

Závěrem Vám tedy mohu popřát spoustu zábavy a odreagování při hraní těchto vynikajících her. Vstoupit na webové stránky kde si těchto možností užijete do syta, můžete zde.