EXPRESNÍ VÝMĚNA AUTOSKEL V PRAZEPokud už jste někdy zažili situaci, že jste měli prasklé autosklo, víte, že to není nic příjemného. Pokud se jedná pouze o prasklinu od kamínku, je možné s ní nějakou dobu jezdit, i když ani tak byste návštěvu servisu, kde vás bude čekat výměna autoskla, neměli odkládat. Přeci jen je v tu chvíli autosklo narušeno a je přes něho vidět o něco hůře.

Pokud jste z Prahy a blízkého okolí, popřípadě se vám nějaká nehoda s autosklem stane v okolí Prahy, určitě využijte služeb servisu AUTOSKLO EXPRESS společnosti Expression s.r.o., která je autorizovaným smluvním servisem České pojišťovny a dalších pojišťoven (Direct, ČSOB, Kooperativa, UNIQA a Allianz) a je vlastně jedinou specializovanou sítí autosklo servisů u nás.

V AUTOSKLO EXPRESS mají otevřeno každý den. Oprava autoskla či jeho montáž trvá 2 – 4 hodiny, podle toho, co přesně vám mechanici budou na autě dělat. Skladem zde mají téměř všechna autoskla a po dohodě vám vymění autosklo nejen na osobním automobilu, ale také na dodávce, užitkovém vozu, nákladním automobilu, kamionu, autobusu, ale také na zemědělských strojích. V těch specializovaných servisech používají pouze certifikované protisluneční a bezpečnostní autofólie, takž pokud vám bude provedena instalace autoskla, samozřejmostí je obdržení homologačního certifikátu s atestem Ministerstva dopravy ČR.

Nemusíte se také obávat, že pokud u sebe nebudete mít zrovna finanční hotovost, že vás tento servis nechá „na holičkách“. Nenechá J Vyřídí za vás také kompletně vaši pojistnou událost, protože spolupracuje s pojišťovnami a tak stačí pojistnou událost nahlásit v tomto servisu a přenecháte tím placení své pojišťovně. Tato pojistná událost může bát hrazena s povinného ručení viníka, z připojištění, které máte na čelní autosklo nebo z vaší havarijní pojistky.

Servis za vás nahlásí pojistnou událost vaší pojišťovně, popřípadě policii, zajistí prohlídku a fotodokumentaci likvidátorem pojistné události. Poté opraví autosklo vy nic neplatíte, ale servis si už nárokuje uhrazení vystavené faktury přímo vaší pojišťovnou.

V tomto servisu je k nahlédnutí samozřejmě autoskla ceník, vždy aktualizovaný tak aby odpovídal danému období.

AUTOSKLO EXPRESS za vás vyřeší vaše starosti, šetří vaše peníze i čas a ve všem vám vyjde vstříc :)