Dřezy do kuchyně Franke umyjí spoustu špinavého nádobíDřezy do kuchyně Franke umyjí spoustu špinavého nádobí

Zatímco někdo sází na myčku, jiný upřednostňuje klasické dřezy do kuchyně Franke a s nimi i ruční mytí nádobí. Ano, o výhodách a naopak nevýhodách ručního mytí nádobí a používání myčky bychom zde mohli rozjet sáhodlouhou debatu. Každopádně pokud patříte k těm, co raději myjí nádobí ručně, budete chtít takový dřez, který vám mytí nádobí zpříjemní. Dřezy do kuchyně dnes naleznete v různém materiálovém, barevném i tvarovém provedení. O výhodách nejoblíbenějších typů dřezů si pojďme něco říct.

Kuchyňské dřezy Franke, z nich si určitě vyberete

Kuchyňské dřezy Franke nabízejí spoustu provedení, a proto si z nich vyberete. Z nabídky e-shopu www.ESHOP-FRANKE.CZ si můžete vybrat dřez granitový nebo TECTONITE dřezy, u nichž dále vybíráte tvarové a barevné provedení. K výhodám granitového dřezu patří jeho stálobarevnost, možnost sladění s interiérem i jeho snadná údržba. TECTONITE dřezy jsou velmi kvalitní dřezy z materiálu SMC. Tento materiál se vyznačuje 100% recyklovatelností, čímž je velice ekologický a nezatěžuje životní prostředí. Právě TECTONITE dřezy se mohou stát jedinečnou volbou všech milovníků přírody. A pak jsou tady dřezy nerezové, jež jsou v domácnostech ověřenou klasikou. Z jejich výhod zmiňme hygienický materiál, nadčasovost i velkou spoustu tvarového provedení. Nerezové dřezy jsou pro většinu uživatelů volbou číslo jedna.

Nerezové dřezy Franke, s výběrem se obraťte na nás!

Nerezové dřezy Franke zdobí kuchyňský interiér mladých i starších generací. Pro nerezový dřez se rozhodne uživatel, který touží po praktičnosti, moderním designu, hygieničnosti, klasice i využitelnosti. Že také vybíráte nerezový dřez a nevíte si rady? Obraťte se na nás! My z e-shopu WWW.ESHOP-FRANKE.CZ vám s výběrem rádi pomůžeme. Jsme ti, kteří dřezům rozumí.