Divoké kmeny – hraDivoké kmeny – je browserová hra odehrávající se v temném středověku. Úkolem hry divoke kmeny,je dovést svojí vesnici ke slávě a cti. Ze začátku máte jen malou vesničku,ale pokud se budete snažit většina okolí vám bude říkat pane králi. Na stránkách divoke kmeny se můžete podívat na statistiky všech patnácti herních serverů.

divoke kmeny jsou velice atraktivní,protože lidé ve vesnici se pohybují,vlajky vlají a vše žije vlastním životem. Na mapě jsou vyznačeny všechny důležité věci jako vesnice spojenců,nepřátelů a nebo nepoznané divoke kmeny.

suroviny v divoke kmeny:

  • dřevo
  • hlína
  • železo

V hlavní budově můžete stavit nebo vylepšovat budovy. Někdy na vás můžou zaútočit divoke kmeny a proto se hodí skrýš,ve které uschováte vaše suroviny.

Jak se říká nejlepší obrana je útok. A to platí i ve hře divoke kmeny.Pokud si chcete podrobit barbarské divoke kmeny budete muset investovat do armády. Samozdřejmě nesmíte zapomenout na obranu,která je taky velice důležitá. Opevnění vám pomůže ubrátit a zahnat spátky divoke kmeny nepřítele.