Anonymní surfování – soukromí a veřejná IP – vpnhosting.czVítejte na vpnhosting.cz
Hledáte soukromí a veřejnou pevnou IP? Chcete se připojovat domů, nebo do práce, provozovat server, či hub? Chcete být aktivní na P2P? Máte obavy, že Vaše internetové připojení není bezpečné? Nejen s tím Vám umíme pomoci, neváhejte a bezplatně si služby otestujte. Pro více informací navštivte sekci Varianty služeb a ceník v levém menu, nebo nás kontaktujte s individuální poptávkou. Z naší nabídky služeb vybíráme:

VPN IP Public
Soukromí a pevná veřejná IP. Bezpečně skryje Vaši identitu před útočníky a umožní Vám vše, jako klasická veřejná IP. Rychlost 1Mbit download a 1Mbit upload (dohromady 2Mbit).

VPNHosting Speed
Prémiová varianta se stejnými parametry jako VPN IP Public a s rychlostí 4Mbit Download a 4Mbit Upload, dohromady tedy 8Mbit!!!

VPN IP Basic
Veřejnou IP sdílíte s více uživateli, máte na sebe směrováno 10 TCP a 10 UDP portů. Vhodné využití např. pro aktivní režim na P2P. Rychlost 1Mbit součet Download a upload.

HTTP Tunnel
HTTP Tunnel Vám umožní připojit se i v případě blokovaného nebo omezeného internetu. Pokud Váš poskytovatel aplikuje FUP rozdílně na různé protokoly (např. omezuje P2P), má použití http tunnelingu na rychlost pozitivní vliv.

Proč naše služby
Anonymita, mobilita, rychlost,
neomezujeme počty spojení,
až 40 e-mailových schránek,
změna DNS záznamu v administraci,
bonusové balíčky v ceně,
odesílání pošty přes naše SMTP,
3 různé brány a http tunneling
technická podpora také přes Jabber

SMTP free
Hledáte-li spolehlivý server pro odesílání pošty, využijte naši SMTP free službu. Free služba je omezena na 50 e-mailů denně, objednáte-li si placené VPN, získáváte možnost používat naše SMTP bez výše uvedeného limitu.