Pásový opar – Přírodní LékárnaPásový opar se řadí mezi velmi bolestivé kožní onemocnění způsobené stejným virem (varicella), který v dětství vyvolává plané neštovice.

Tato nemoc postihuje především starší lidé a osoby s oslabenou imunitou. Pásovým oparem jsou postihovány většinou lidé kolem 50 roku. Souvisí to především s celkovým oslabením přirozených obranných mechanismů.

Spouštěcím mechanismem tohoto viru může být i úraz, stres, operace, porucha výživy atd.

Pásový opar se nejčastěji vyskytuje na kůži břicha, hrudníku a zad. Opar se ovšem může objevit na kterékoliv části těla.

Lidé nakažení pásovým oparem zpočátku pociťují podobné příznaky jako při chřipce. Později se na těle začnou objevovat puchýřky. Právě v místě kožní vyrážky dochází k pálivým bolestem, které doprovází horečka, celková únava, bolesti hlavy. Puchýřky na těle postupně praskají, zasychají a zanechávají na těle stroupky. Pásový opar se vyskytuje většinou na polovině těla.

Puchýře se nepokoušejte strhávat nebo snad škrábat. Můžete si totiž přivodit infekci.

Vyřešte tuto zákeřnou nemoc jednou provždy a to pomocí přírodní lékárny. Způsob, jak se spolehlivě vyhnout pásovému oparu je posilování naší obranyschopnosti a také správná výživa. Právě díky přírodním vitamínům a minerálům ve formě doplňků stravy můžeme předcházet různým onemocněním.

Pokud už však onemocnění vypuklo, doporučují se užívat protivirové léky jako např. Zovirax, který zpomaluje množení a následné šíření viru. Někdy je ovšem nutné užívat i léky proti bolesti zad, dalších částí těla a samozřejmě nasadit vhodnou přírodní léčbu, která pásový opar dokáže vyléčit.

Navštivte webové stránky WWW.PRIRODNILEKARNA.CZ, kde naleznete vhodné a účinné přípravky pro léčbu pásového oparu a jiných onemocnění.

Na webu naleznete i odbornou poradnu, kde se dozvíte o různých doplňcích stravy a jejich blahodárnému účinku na Váš organismus. Své zdravotní problémy tak můžete osobně zkonzultovat s odborníky.