Návody na minecraft!Ahoj, ahoj, vítejte zde u mého prvního článku o Minecraftu! Určitě hledáte návody na minecraft! Na blogu budeme popisovat různé věci. Třeba vaření, internet, hry atd.! Ale hlavně návody na minecraft! Určitě se máte na co těšit. Ale teď již k zmiňovanému článku o návodech na minecraft! První článek se bude jmenovat návody na Minecraft! Tak jdeme psát!

Jelikož mnoho lidí neví o takzvaném craftingu, ale chtějí se ho naučit. Teď si ukážeme pár příkladů. První úkol v mém návodu je nasbírat pár dřeva. ALE vy mužete mít dřeva 4x více! A to tak že si takzvaně „nakutáte“ surove dřevo. Pak si otevřete inventář (předdefinovaná klávesa je E) a nahoře vidíte obrázek své postavičky, vedle ní je tzv. craft box. Tam kdyžvložíte dřevo tak se vám promění ve 4 dřeva! To je kouzlo že? A následně si můžete udělat 9×9 craft box! Znovu si otevřeme inventář a vložíme tam již udělané dřevěné krabice(wooden planks). WooHoo a máme 9×9 craft box! Teď si ho položíme na zem. Klikneme na něj pravým tlačítkem. A WuAla máme místo na další nástroje! teď si uděláme první nástroje! Takže vememe 2x planky a dáme je nad sebe! A máme tyčky! (sticks) ty dáme pak do prostředního a dolního prostředního políčka tyčky a horní řadu zaplníme krabicema! a máme krumpáč! Následně si vyrobíme sekeru. Dolu do prostředního a do druhé řad do prostředního dáme tyčky. Zleva si dáme dvě krabice do horní řady, a zleva do druhé rady jen jednu krabici! Tím nám vznikne sekera! Postup zopakujeme, ale do horní řady dáme zleva jen dvě krabice. Tím nám vznikne rýč. A můžene se pustit do orání hlíny! Semínka získáme tím že budeme rozbíjet vysokou trávu! Teď jdeme ale na návod! Tu ho máte:

 

 

Mno jak začít? Asi tím jak přežít první noc! No jak asi? napíšu vám to v pár bodech:

 

1) Nasbírat pár dřeva.

2) Najít 3 vlny na postel.

3) Udělat si své první nástroje.

4) Najít úhlí.

5) Postavit si úkryt.

6) Udělat si pochodně.(torche)

7) Udělat si dveře.

8) A nakonec udělat si postel.

 

Tímhle bude končit náš první den. Jelikož mi nejdou uploadovat nějakým záhadným způsobem obrázky, budou tu až příště. Líbilo se vám tento návod na minecraft? Pište komentáře!

 

Příště: Jak přežít další den! Aneb jdeme si stavět pořádný domeček! Série návody na minecraft!

Napsal DenyCZ!