Lymfatická Detoxikace – PoznámkyPoznámky ohledně detoxikace organismu – lymfatická detoxikace – Glauberova sůl – http://www.regenera.cz

Tyto poznámky nemusí být přesné a nejsou doporučením. Vyjadřují jen můj osobní názor, nebo názor autora. Článek je nedokončený, je třeba kontaktovat odborníka před jakoukoliv aplikací zde získaných informací.

—–

Čistota organismu je podmínkou k uzdravení. Potřebujeme odstranit odpadní látky jejichž nahromadění může být příčinou nemocí. Odstraněním odlehčíme imunitnímu systému.

Tato čistící kůra by se neměla opakovat pravděpodobně více jak 3 dny za sebou…

1. Když ráno vstanu, ve 1/4 litru rozmíchám zarovnanou lžíci Glauberovy soli. Tento roztok vypiji naráz a k potlačení pachutě cucám rozkrojený citron. Předejde se případnému zvracení.

Účelem tohoto roztoku je přitáhnout otravné látky a tělesné jedy z celého organismu (hlavně z lymfatických cév) do střeva a vyloučit je. Celkové množství může činit až 4 litry. Tento objem nahradím čerstvou šťávou z citrusových plodů zředěnou pro lepší vstřebatelnost destilovanou vodou ve stejném množství aby nedošlo k velkému odvodnění organismu.

2.