Jak vyléčit rakovinu – rakovina se dá léčit?Jak vyléčit rakovinu – Rakovina se dá léčit?

Četl jsem materiály od doktora Ludvíka Dřevíkovského, který se zabývá léčbou chorob metodami přírodní medicíny. Doporučuji stránky http://www.regenera.cz

Léčba rakoviny a leukemie která je uváděna je založena na 5 krocích:

– odstranění hnisavých ložisek a hlenů pomocí GLAUBEROVY SOLI
– vyhubení bakterií, virů, parazitů a patologických organismů CHLORDIOXIDEM
– navození zásaditého prostředí v těle změnou stravovacích návyků (viry, bakterie, paraziti = kyselé prostředí). Léčba rakoviny javorovým sirupem a zažívací sodou

– snížení výživy organismu na minimum (devitalizace rakovinných buňek atd.)
PS: já si naproti tomu myslím že tělo by se nemělo trápit, avšak mělo by se očistit tím že postupně přestanu úplně jíst maso, těstoviny, pečivo, které zatěžují tělo a nahradím je postupně či úplně zeleninou, semínky, ořechy. Ovocné saláty jako svačina či snídaně. Tím že nebudu jíst maso, brambory a spoustu denaturovaných umělých věcí tělu odlehčím a umožním mu čištění, aktivuji imunitní systém.

Myslím že ani pan Dřevíkovský nezaručuje vyléčení pomocí tohoto procesu, to nemůže garantovat nikdo.
Jde o moje zjištění a názor, osobní zkušenost s metodou pana doktora Dřevíkovského nemám. Tedy alespoň teď ne, zítra začínáme detoxikaci a dietu se zeleninovými šťávami.

Jsem po dietě trvala asi 3 týdny a cítím se lehčí o jakési přebytečné látky, cítím se pružnější a možná i zdravější (rakovinu jsem neměl, jen epilepsie a alergie. rakovinu moje máma). Teď už tolik nejíme maso.

NEVÍM JESTLI UVEDENÉ INFORMACE VÝŠE MOHOU FUNGOVAT, PODLE MĚ JE ZÁSADNĚ DŮLEŽITÉ:
Pokud mám nějakou dietu, stále jíst dostatek vitaminů a minerálů ze zeleniny, jíst různé věci jako ořechy, slunečnicové semínko nebo podobné co se běžně jí a dávají člověku látky co potřebuje. Zeleninu atd. aby i při dietě mělo vždy tělo energii a potřebnou výživu, tělo nebylo dietou týráno ale bylo stále v pohodě a to i psychické. Pokud už nějakou dietu držíte snažte se najít zdroje různých minerálních látek a vitamínů, kupte si to dopředu ať to máte stále při ruce. Dále určitě velmi nutný je spánek kterým svému tělu pomáháte.

—-

PS: také jsem viděl několik filmů (Tajemství (The Secret), Miluj svůj život) kde mluví lidé o tom že se vyléčili také změnou svého smýšlení, obrácení života, optimismus, jistota a víra v uzdravení. (A myslím že by to bylo i možné – říká se „Ve zdravém těle zdravý duch“ a co „Při zdravém duchu zdravé tělo“?!) Přece nejde čistit si tělo a mít při tom stále destruktivní myšlenky?