Střešní krytiny, střešní krytinaStřešní krytina patří celoročně k té nejvíce namáhané části střechy ve dne v noci. Volba správného druhu střešní krytiny a jejího materiálu je proto rozhodující nejen pro životnost samotné střešní krytiny, ale i pro střechu jako celek. Proto se v tomto článku krátce podíváme na některé druhy těchto krytin a také kde se dají pořídit kvalitní střešní krytiny, které Vám zajistí klidný spánek.

Střešní krytina Rundo

Prvky střešní krytiny systému Rundo, jsou vyráběné z betonu s dvojitou povrchovou úpravou. Tašky tohoto střešního systému jsou vyráběny v barvách: cihlově červená, višňově červená a antická červená. Ze zadní strany této střešní krytiny naleznete silikonovou pásku, která slouží k přesnému a kvalitnímu pokrytí Vaší střechy. Samotné tašky pro tuto střešní krytinu jsou rozděleny do osmi kategorií, o jejichž konkrétním využití se můžete dozvědět zde.

Střešní krytina Danubia

Stejně jako v předchozím případě jsou prvky této střešní krytiny vyrobené z betonu s vysokou pevností a povrchovou úpravou. Tašky této střešní krytiny se vyrábí ve čtyřech barevných provedeních: cihlově červená, višňově červená, hnědá a antracit. Tašky pro tuto střešní krytinu se dělí do devíti druhů a jejich detailní provedení můžete nalézt zde.

Mezi další zajímavé střešní krytiny kromě výše zmíněných, které mají dlouhou životnost a zajistí Vám kvalitní pokrytí Vaší střechy, patří: střešní krytina Standard, střešní krytina Rundo Evo, střešní krytina Danubia Evo, střešní krytina Coppo a střešní krytina Zenit.

Veškeré tyto střešní krytiny, včetně dalších informací o jejich využití a příslušenství ke krytinám naleznete na webových stránkách firmy Mediterran Slovakia s.r.o., která patří mezi profesionály v oboru střešních krytin již od roku 2000. Od roku 2007 pak vyrábí střešní krytiny nové generace, které zajišťují dlouhou životnost a kvalitní pokrytí Vaší střechy za jakékoliv situace. Na webových stránkách této profesionální firmy pak naleznete spoustu informací o střešních krytinách, o firmě, o technologii výroby, Ceník střešní krytiny, střešní tašky a mnoho dalších informací. Na webové stránky této firmy se dostanete kliknutím zde.