Marketing zadarmo-článkový marketingChcete marketing úplně zadarmo?
A marketing můžete zaplatit docela dost. Stačí používat hlavu, zkušenosti a máte to zadarmo! Článkový marketing je natolik geniální, že článek dokáže napsat každý. Až na výjimky.
Dokáže napsat jeden článek? Tím máte téměř všechno co k marketingu, článkovému marketingu potřebujete. Pochopitelně potřebujete svůj web. První článek musí být uložený na svém webu.
Kopii svého článku můžete vkládat do jakéhokoli webu. Čím víc kopií bude na internetu, tím víc pro Vás.

Budu psát jen o českého článkový marketing, anglický marketing bude podobný, ale pro naše článkový marketing postačí.

Jediné, co nikdy nedělejte!!! Nekopírujte články, pokud nejste autor. Tím, že nejste vidět, neznamená, že o Vás vyhledávače neví. Je dobré podepsat se svým jménem tak, aby bylo jasné o čí doménu jde. Podepsat se „netguru“ může být hezké, ale „netguru“ může být tisíce uživatelů. Když nedokážete ani napsat svůj zpětný odkaz na na článku autora, je to Váš celkem zbytečná práce. Váš první autorský článek musí být jasné, že jde o Váš autorský.

Všichni, kteří linkujete na své weby věřte, že děláte celkem zbytečnou práci. Kolik myslíte, že dokážete přidat odkazy na vůj web? Kolik katalogů zvládnete? Denně? V průměru 47 denně? Podle svému sceenu (níže) přibude 47 odkazů každý den. Screen uložím po 21 dnů, po kterých je naistalovaná doména na hosting. Po 21 dnech bylo 989 odkazů, což je jasných 47 odkazů denně.
Po dopsání článku je ideální dopsat jednu větičku:

Autor: Václav Kovář http://vkovar.cz/marketing-zadarmo-clankovy-marketing