ICQ do mobiluSlužba ICQ byla vyvinuta roku 1996, tedy asi každého napadne, že je to jedna z nejstarších programů na bezplatné dopisování mezi známými a kamarády. Proto také má dost zaregistrovaných uživatelů, kteří tomuto programu věří. Kdyby se uskutečnil nějaký průzkum takto starých aplikací pro dopisování, asi by ICQ vyhrálo soutěž v počtu lidí, kteří si ji oblíbili.

Po několika vydaných verzích tohoto populárního Messengeru přišel nápad, že by se ICQ mohlo poskytovat i pro mobilní telefony. Někteří si aplikaci ICQ do mobilu stáhli, jiní radši zůstali u verze počítačové. Přitom teenageři si ji chválí. Nemusí kvůli zprávě kamarádce či kamarádovi zapínat počítač a to nejen ušetří čas, ale i peníze za elektřinu. Berte na vědomí, že hodně elektřiny se spotřebuje jen při zapínání a vypínání počítače. A kdyby si takhle každý denně dvakrát vzpomněl, že potřebuje napsat kamarádovi, tak by to bylo docela velké plýtvání peněz a času. Samozřejmě existuje i úsporný režim, ale kdo by chtěl mít celý den puštěný hučící počítač.

SONY DSC-HX100
SONY ERICSSON CK15 txt pro

ICQ do mobilu není nijak složitá záležitost. Jednoduše vložíte nenainstalovanou aplikaci do mobilu, tak jak to děláte u všech ostatních a samozřejmě poté nainstalujete. Určitě si říkáte, že to nezvládnete, ale pro jistotu, pokud budete číst dál, dostanete se i k podrobnému postupu, jak dostat ICQ do mobilu.

Někteří chytří a znalí internetoví bloudilové asi ani nepotřebují ICQ do mobilu stahovat a instalovat. Jednoduše si zajdou na ICQ2GO a přihlásí se. Je to vlastně takový ICQ online po internetu. Ale o ICQ2GO se možná dočtete někdy příště. Hlavní je, jak dostat bez potíží ICQ do mobilu. Záleží také na tom, jaký máte typ mobilního telefonu, spíše operačního systému.

Jak dostat ICQ do mobilu:

OS Win Mobile

1. Přejděte pomocí mobilního webu na stránky: mim.icq.com

2. Nainstalujte

OS od Apple (iPhone, iPod apod.)

1. Přejděte přímo v telefonu do App Store

2. Do vyhledávače zadejte ICQ

3. Nainstalujte

Ostatní OS (také druhá možnost pro OS Win Mobile)

1. Pomocí internetu přejděte na: Mobile-ICQ

2. Nechte si poslat odkaz ke stažení

3. Nainstalujte

 

Tak snad se Vám to povedlo bez větších problémů. Pro více informací se doporučuje zeptat kamarádů či známých, kteří už aplikaci mobilu mají, určitě se jich v okolí najde mnoho.

2900 hledání