Jak odstranit ping sidebar v iTunes?
Pokud používáte nejnovější verzi iTunes (na Mac-u), jistě jste si všimli otravujícího, přebytečného sidebaru s jménem Ping. Důvodů pro odstranění […]
Pokud používáte nejnovější verzi iTunes (na Mac-u), jistě jste si všimli otravujícího, přebytečného sidebaru s jménem Ping. Důvodů pro odstranění […]
V tomto článku vám poradím, jak snadno a rychle sestříhat video. Používám program Corel/Ulead Video Studio, protože je snadný, přehledný a
Pokud chcete na počítači mít dualboot například ubuntu a xp, buďto nainstalujte nejdřív XP a potom ubuntu, nebo nejdřív ubuntu
Ahoj, v tomhle tutorialu si ukážeme, jaký si vybrat multimediální přehrávač a jejich menší srovnání. 🙂 Všechny přehrávače jsou srovnávány
Winamp Tento přehrávač nemám moc rád, jelikož je hrozně detailní a vytežuje hodně cpu. + skinovatelný, spolehlivý – vytežuje cpu,