Zubní portálZajímáte se o své zdraví? Zajímá vás správná životospráva a váš celkový zdravotní stav? Možná ani netušíte, jak moc je propojeno vaše celkové zdraví s vašimi zuby. Záněty v ústech se krevní cestou mohou dostat do celého těla a mohou vám tak způsobit spoustu problémů. Také většina nemocí se nejprve začne projevovat v ústech na sliznicích, jazyku, mandlích a hlavně na zubech. Proto byste neměli zanedbávat preventivní prohlídky u svého zubního lékaře, který vám při té příležitosti vyšetří také ústní sliznice.

Mnozí z vás hledají informace, netušíte, kde sídlí ve vašem okolí zubní lékaři, jaké jsou zubní novinky a možnosti například ve zhotovení zubních náhrad… Za tímto účelem, abyste o tomto všem měli přehled, byl vytvořen zubní portál jslab.cz. Tento webový zubní portál byl nově spuštěn 20.12.2012. Jeho cílem je hlavně to, aby nabídnul potencionálním pacientům stručné, přehledné a srozumitelné informace o tom, kde sídlí zubní lékaři, v jakých místech jsou zubní ordinace nebo zubní laboratoř.

Tento web je pro laiky nejsrozumitelněji napsaným webem v České republice. Pokud se potřebujete dozvědět cokoliv ohledně zubní problematiky, vše o zubních náhradách či zubních implantátech, tak internetová stránka jslab.cz je tím pravým místem. Dozvíte se zde také to, jak u zubních lékařů v ordinacích vznikají ceny za služby nebo jednotlivé úkony, najdete zde také informace o zubní hygieně a spoustu dalších informací ze stomatologie.

Přemýšlíte nad tím, že i vy jednou budete muset využít implantáty? Zde se o nich dozvíte úplně vše. Koncem 19.století se objevily první přípravky na lokální anestezii, zubní vrtačky a první výzkumy v oblasti implantologie. Pak už byl jen krůček k vyhojení implantátu do kosti a byly odzkoušeny šroubové implantáty z čistého titanu.  Díky nákladnému výzkumu povrchu implantátů má dnes vyhojení do kosti úspěšnost okolo kolem 98%. I přes značný pokrok a vývoj je určité procento implantátů, které se nevyhojí, ale většinou na to má vliv spíše celkový zdravotní stav pacienta.

Pokud hledát informace ohledně zubů, ať už zubní lékaře, zubní laboratoře, zubní ordinace a jiné rady nebo novinky, zavítejte na nejpřehlednější zubní portál jslab.cz.