Zajistit si levný hosting je snadnéJiž není rok 1990, kdy cena webhostingu byla mnohdy dvojnásobně až čtyřnásobně vyšší než dnes. Jednoduchý, funkční a kvalitní hosting získáte běžně již od 20kč měsíčně. To je cena, kterou si může dovolit zaplatit každý z nás. Pro provoz své webové stránky však není třeba pouze webhostingu. Druhá věc je doménové jméno nebo doména jednoduše.  Hostingové firmy v česku i ve světě nabízejí registraci domény jako integrovanou službu kterou lze objednat zároveň s webhostingem. Vyzkoušet si jak taková objednávka vypadá můžete například na stránkách odkazovaných z tohoto čánku, jde o firmu Best-Hosting.cz která přišla na trh s webhostingem od 19kč měsíčně. Je možné že se cena změnila, proto zkontrolujte jejich internetové stránky.

Výběr doménového jména

Volba dobrého jména domény je jistě velmi důležitá, protože je třeba aby si ho lidé zapamatovali a jednoduše se zadávalo. mělo by vystihovat dobře vaší službu, nebo produkt. Při výběru se tedy zvláště obvykle doporučuje aby bylo jméno domény co nejkratší, dobře zapamatovatelné a originální. Nemělo by asi také obsahovat nějakou ochrannou známku, jméno jiné firmy. Pro českou republiku je vhodné registrovat domény s příponou .cz kterým Češi pravděpodobně nejvíce věří. Avšak ani .eu, .com, .net a .info není nijak nevhodnou volbou.

Co očekávat od českého hostingu

Já bych očekával že dobrý český hosting by měl na své stránce přehledně nabídnout své služby, umožnit rychlou podporu po telefonu, emailu, a třeba online chat. Ceny včetně DPH, rychlý průvodce objednávkou domény a hostingu. Odhad doby jakou zákazníkovi bude trvat objednávka. Snímky obrazovky z ovládacího panelu hostingu. Dále pak samotné služby hostingu, technická podpora by měla na emaily odpovídat do cca 1,5 hodiny. Dostupnost hostingu více jak 99.9%. Co vy očekáváte od dobrého hostingu?

Best-Hosting

Best-Hosting.cz nabízízí v česku hostingové služby na značkových serverech vyrobených pro použití v datacentrech. Hostingové služby zahrnují sdílené hostingové účty, účty pro hosting více domén, virtuální privátní servery a dedikované servery. Objednávka domény zároveň s webhostingem je již samozřejmostí. Cena za hosting 19kč měsíčně patří mezi ty nejnižší.