VÝROBA RAZÍTEK ONLINE DO 24 HODINPřed třemi lety naši firmu koupil nový majitel. Změnil se název firmy, IČO a veškeré údaje. V té době jsem zadávala výrobu razítek pro naše pobočky, a jak jsme se poté shodly s kolegyní, cena byla vysoká a dodací lhůta nepřiměřeně dlouhá. Čekali jsme na razítka necelé 4 týdny. V dnešní době postupně veškeré naše pobočky přecházejí pod jednu firmu a to znamená, že znovu potřebujeme nová razítka. A nemůžeme měsíc čekat… Tedy sháníme razítka levně a rychle.

Pokud jste také uživatelem sociální sítě Facebook, zadejte si do vyhledavače název skupiny Výroba razítek na počkání v Praze. Tip jsem dostala od švagra, který mi tuto skupinu doporučil, protože si u této firmy nechal vyrobit razítko své firmy a psal mi, že je to firma, která dělá razítka na počkání a že byl moc spokojený.

Tato firma působí na trhu již od roku 2006. Jejich strategie je velice zajímavá. Vyrobená razítka dodávají do 24 hodin a doprava je zdarma. Nabízejí zajímavé designy a ergonomii razítek. Zaručí vám kvalitní otisk, s jedním polštářkem dokonce až 15 000 otisků, a díky tomu, že razítka neobsahují otáčecí mechanismus, se nezasekávají. A to nejlepší nakonec – garance 7 let proti zaschnutí.

A chcete vědět jako razítko, které nabízí tato firma, fungují? Neobsahuje klasický otáčecí mechanismu, takže se nezasekává a stačí pouze krátký stisk a razítko rovnoměrně rozloží množství inkoustu. Inkoust prochází přes mikroporézní gumu na štočku a díky tomu umožňuje razítko otisk fotografií, polotónů, grafiky, jemných linek i písma ve velikosti od 4 bodů.

Na jejich eshopu si můžete koupit celá razítka nebo jen těla, polštářky, štočky a je možné dokoupit inkoustové lahvičky. Také nabízejí spoustu druhů razítek jako kancelářská razítka, kapesní razítka a velkoplošná razítka. Dále datumovky, razítka v tužce a rychleschnoucí razítka. Poslední, co mě zaujalo, je možnost vytvořit si razítko online. Kliknete na odkaz Vytvořit razítko. Zvolíte si typ razítka, barevnost obalu i podušky. Přiložíte grafický návrh nebo si ho můžete nechat i vytvořit. A potvrdíte objednávku :) Do 24 hodin je razítko u vás.

Až budete přemýšlet, kde si nechat vyrobit razítko pro vaši firmu, určitě to zkuste :)

(SonykJ)