Vybavení pneuservisuPneuservis je nedílnou součástí každého kvalitního autoservisu. V následujícím článku se proto podíváme na základní vybavení pneuservisu, které by mělo být součástí každého vybavení autoservisu, které chtějí zvládat boj s konkurencí, jít s dobou a poskytovat svým zákazníkům kvalitní služby za pomoci kvalitního příslušenství.

Myčky kol

Mezi vybavení pneuservisu, který chce poskytovat kvalitní služby a chce, aby zákazníci ocenili jeho přístup, patří i myčky kol. Doporučit pak lze ekonomické myčky kol, které jsou vhodné pro osobní i užitková vozidla. Výhodné pak jsou myčky kol bez ohřevu vody, při kterých probíhá mytí, bez chemických přísad a v uzavřeném oběhu vody.

Zvedáky

Zvedáky jsou nedílnou součástí vybavení autodílen i samotných autoservisů. Zvedáky se dělí do mnoha druhů a mezi ty nejznámější z nich pak patří zvedáky nůžkové, panenky, univerzální pákové zvedáky a další druhy. Bližší informace o konkrétním zvedáku můžete nalézt zde, nebo přímo u některého z výrobců jako např. M&B, který patří mezi špičky mezi dodavateli, či výrobce Sicam.

Zouvačka pneu

Zouvačka pneu je také nedílnou součástí vybavení pneuservisu nebo autodílen. Pokud nedisponujete větším obnosem, bohatě postačí levnější zouvačka pneu, která může být výborným vstupním řešením. Zouvačky lze samozřejmě pořídit i na splátky. S výběrem vhodné zouvačky pneu pro Váš servis Vám ochotně poradí zde.

Vyvažovačka pneu

Vyvažovačka pneu je samozřejmostí při vybavení autoservisu, který provozuje pneuservis. Vyvažovaček pneu je velké množství a stejné množství jich lze nalézt i na internetu, kde najdete například plně automatické vyvažovačky pneu pro osobní automobily či dodávky s automatickou kalibrací a s automatickým načítáním hodnot. S výběrem té správné vyvažovačky pneu, pro Váš pneuservis Vám ochotně pomohou zde.

Příslušenství, které jsme uvedli výše v textu, patří opravdu pouze mezi to základní vybavení pneuservisu či autodílen. Druhů příslušenství je samozřejmě velké množství a výrobců tohoto příslušenství taktéž. Veškeré informace o vybavení autoservisu a pneuservisu s možností nákupu jak nového příslušenství, tak použitého příslušenství v bazaru, můžete nalézt zde.