Vhodná snídaně – Detoxikace a imunitaPoznámky ohledně vhodné snídaně – obranyschopnosti organismu – http://www.regenera.cz

Tyto poznámky nemusí být přesné a pravdivé a nejsou doporučením. Vyjadřují jen můj osobní názor, nebo názor autora. Článek je nedokončený, je třeba kontaktovat odborníka před jakoukoliv aplikací zde získaných informací.

Snídaně

Ráno do asi 12 hodin probíhá v těle očistný proces při kterém se tělo zbavuje odpadních a toxických látek. V tuto dobu je dobré nejíst koncentrovanoéu potravu jako pečivo, maso, škroboviny, mléčné výrobky včetně jogurtu a sýru).

Teplý citronový nápoj

Tělo v té době vyžaduje příjem dostatku tekutin a organických minerálů a vitaminů. Organická voda je třeba k vyplavování toxických odpadů z těla.

Po ranním vyprázdnění vypít 1/2 litru vody, nejlépe destilované (myslím že ne technická) která má dobrou rozpouštěcí schopnost. Do této vody šťáva z jednoho citronu. Voda by měla mít teplotu cca 40 stupňů celsia + pro dobré rozpouštění. Po 15-30 minutách vypít skleničku pomerančové nebo grepové šťávy.

Ranní salát

Je důležitý pro správnou funkci tlustého střeva. Syrová vláknina je výhodná protože odpadní látky ve střevě se na ní nabalí a dojde k pročištění. Důležité je zde pravidelné vyprazdňování aby nedocházelo ke zpětnému pronikání škodlivých látek do krevního oběhu.

a) karotkový salát

b) banánový salát

Tento článek je nedokončený a není určen jako návod ani doporučení. Text může být chybný a jde pouze o názor autora nebo mě kdo si píše výpisky.