Univers – garážová vrataFirma Univers Tech s.r.o se sídlem v Kladně patří v současné době mezi největší společnosti na českém trhu orientované na doplňky staveb – a to na stínící techniku a vratové systémy. Do sortimentu firmy patří například žaluzie, markýzy, rolety, brány, garážová vrata a průmyslová vrata. Firma byla založena v roce 1990 a postavení jedničky na českém trhu dosáhla především svou precizností, vysokou kvalitou výrobků a služeb, orientací na zákazníka a na jeho individuální přání. Firemní specialisté jsou připraveni svým zákazníkům zpracovat konkrétní cenovou nabídku a poradit s případnými dotazy a nejasnostmi. Samozřejmostí je bezplatná návštěva stavby zákazníka a konzultace. Firma pro své zákazníky připravila teké e-shop, ve kterém nabízí jednak své produkty, ale také různé náhradní díly ke svým výrobkům za nejlepší ceny na trhu.

Garážová a průmyslová vrata firmy Univers Tech:

Garážová vrata DoorHan

Garážová vrata DoorHan jsou vyráběna na míru, precizně a ve vysoké kvalitě. Výroba probíhá v nové výrobní hale vybavené nejmodernějším zařízením, v českém městě Kadaň. Díky přednímu postavení na trhu může firma zákazníkům nabídnout nejzajímavější ceny garážových vrat. Sekční vrata jsou složena ze sendvičových panelů, které jsou tvořeny dvěma vrstvami ocelových plechů a výplní z polyuretanové pěny. Zákazník si může vybírat z osmi barev podle vzorníku RAL a dále také z šesti barev imitace dřeva. Existují tu dva typy garážových vrat, a to Typ RSD 01 – který je navržený pro garáže s nízkým nadpražím a malou vzdáleností od okraje otvoru po stěnu, vyrábějí se v malých rozměrech a Typ RSD 02 – klasické, nejpopulárnější a nejvíce vyhledávané provedení sekčních vrat pro běžné rozměry garáží. Ke garážovým vratům obou typů je možno dodat nouzové odblokování a vnější kliku pro případ poruchy nebo výpadku elektrického proudu.

Pro objednání garážových vrat je nutná osobní návštěva na prodejně firmy Univers Tech a následně si domluvit schůzku s obchodně – technickým pracovníkem firmy přímo na stavbě zákazníka. Dodací lhůta garážových vrat (včetně montáže) se pohybuje od 3 do 4 týdnů. V garáži, ve které mají být vrata nainstalována, by měla být zcela hotová podlaha a omítky. Firma Univers Tech na garážová vrata garantuje záruku 24 měsíců. Garážová vrata není možno zakoupit na splátky.

Průmyslová vrata DoorHan

Tyto vrata jsou navržena a konstruována pro velké rozměry otvorů a také pro časté používání. Vužívají se například v průmyslových halách. I tyto vrata se vyrábějí ve dvou variantách: Typ ISD01 – vrata vynikají svou maximalní pevností a jsou vyplněná PU pěnou té nejvyšší kvality, mají zesílené panty a ocelová lanka s pojistkou proti přetržení. Tento typ průmyslových vrat garantuje spolehlivost v jakémkoliv počasí. Typ ISD02 – tento typ je ideální pro umístění do prosklených budov, jakými jsou například autosalony. Do rámů z hliníkové slitiny se umisťuje polykarbonát nebo akrylové sklo. Zákazník si může vybírat jakoukoliv barvu dle stupnice RAL. I tyto vrata jsou stoprocentní za jakéhokoliv počasí.

Dodání průmyslových vrat včetně montáže jsou 3 týdny, u atypických vrat jsou to pak 4 týdny. Záruka je jako u vrat garážových také 24 měsíců.

Firma Univers Tech věří, že splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků díky kvalitě svých výrobků a služeb, ceně, individuálnímu přístupu k zákazníkovi, rychlosti a preciznosti.