UBYTOVÁNÍ HRADEC KRÁLOVÉJedním z hotelů, který poskytuje nadstandardní ubytování v Hradci Králové, je Hotel Vacek „Pod Věží“ nacházející se na historickém Velkém náměstí, poblíž nejvyšší dominanty tohoto města – Bílé Věže. Hotel Hradec Králové nabízí ubytování v moderně zařízených pokojích nebo apartmánech. Jeho prioritou je udržování pokojů v čistém a pěkném stavu.

Ubytování Hradec Králové v hotelových pokojích

K dispozici jsou 2 pokoje jednolůžkové, jeden bezbariérový dvoulůžkový a 10 pokojů dvoulůžkových. Všechny tyto pokoje jsou vybaveny předsíňkou, ložnicí a koupelnou se sprchovým koutem, vanou, toaletou, umyvadlem a vysoušečem vlasů. V ložnici je samozřejmostí televize se satelitním přijímačem, minibar a vysokorychlostní internetové připojení.

Ubytování Hradec Králové v hotelových apartmánech

Dále je k dispozici 6 dvoulůžkových luxusních apartmánů, z toho 3 apartmány jsou s možností přistýlky, všechny jsou v podkroví hotelu s výhledem na již zmíněnou dominantu města Hradce Králové Bílou Věž, Chrám Svatého Ducha a Kapli Svatého Klimenta. Tyto apartmány jsou vybaveny předsíňkou, koupelnou s komfortní vanou, umyvadlem, bidetem a vysoušečem vlasů, samostatnou toaletou, obývacím pokojem s koženou sedací soupravou a ložnicí. Samozřejmostí je televize se satelitem, hi-fi zařízení, jídelní stůl, trezor, připojení k internetu a možnost využití kuchyňky.

Hotelovým hostům je umožněno používání hotelové posilovny ZDARMA a za přijatelné ceny využití sauny max. pro 3 osoby a dalších služeb jako např. praní a žehlení.

Restaurace

Hotel Hradec Králové má moderně zařízenou restauraci s letní zahrádkou, která se nachází hned před restaurací, nabízející jídla české, italské a francouzské kuchyně a velký výběr nápojů. Dále salonek pro 30 osob s vyhřívanou terasou vhodný k pořádání společenských akcí, školení, seminářů, svatebních hostin, promocí a dalších životních jubileí. Také dobový salonek pro max. 14 osob, konferenční prostory a parkoviště pro hosty hotelu umístěné v uzamykatelném dvoře.

Autodoprava

Další zajímavou službou, kterou poskytuje hotel Hradec Králové, je objednání autodopravy z letiště i na letiště, ať už se jedná o Prahu – Ruzyni nebo Pardubice. Používaný komfortní automobil MERCEDES Viano odveze až 6 osob i se zavazadly.

Pro cyklisty je nabízena přeprava zavazadel do zmíněného hotelu v Hradci Králové z jakéhokoliv místa v ČR a zpět, která musí být ale sjednána již při rezervaci, popř. týden před plánovaným ubytováním v Hradci Králové. Tato cena je zpoplatněna ve výši 2500,- Kč.