Tvorba E-shopuPlánujete a chystáte se založit nový e-shop? A nebyl by lepší, rychlejší a levnější pronájem e-shopu? Firma Pixolo se zabývá tvorbou e-shopů zcela dle Vašich přání a představ. Vytvoření e-shopu je velmi jednoduché a rychlé. Stačí si vybrat jednu z variant a požadovaný design. Založení e-shopu je rychlé, s profesionálním designem podle Vašeho přání, plnou technickou podporou a navíc za bezkonkurenční cenu již od 149 Kč za měsíc. Pronájem e-shopu u firmy Pixolo je výhodný jak z časového hlediska, tak i z hlediska finančního.

Varianty e-shopu:

Firma Pixolo nabízí 3 základní varianty, ke každé navíc dostanete facebook obchod zdarma. První varianta – Basic, je nejlevnější variantou internetového obchodu. Stojí 149 Kč měsíčně a obsahuje všechny základní funkce potřebné k obchodování na internetu. Je vhodná pro všechny začátečníky a pro klienty, kteří upřednostňují jednoduché řešení obchodování na internetu. Druhá varianta – Standard, je určena pro střední internetové obchody. Stojí 699 Kč měsíčně a obsahuje již pokročilejší funkce, ale je zachována snadná obsluha a ovladatelnost. Poslední, třetí varianta – Profi, je již profesionální variantou internetového obchodu. Stojí 1199 Kč měsíčně a je vhodná pro již zkušené uživatele, kteří chtějí na internetu obchodovat dlouhodobě. Všechny tři varianty si můžete na 15 dní zdarma vyzkoušet, stačí jen vyplnit krátký a jednoduchý formulář.

Design e-shopu:

Tvorba internetového obchodu se uskutečňuje zcela dle Vašeho přání, firma Pixolo nabízí také možnost designu na míru. Vybírat si můžete z 11 různých grafických šablon, ale pokud byste si ani z těch nevybrali, je tu možnost zpracování jedinečného grafického designu dle Vašich přání a potřeb. Tak na co ještě čekáte? Vytvořte si svůj vlastní, profesionální e-shop za nejlepší cenu ještě dnes!