SPECIALISTA NA MOBILHEIMY NEBOLI MOBILNÍ DOMYMobilní domy (mobilheimy) se stávají postupně i u nás oblíbeným bydlením či alternativou chaty nebo chalupy využitelným celoročně. Lze je využít jak k rekreaci, tak k přechodnému i trvalému bydlení. Dalším možným využitím je i možnost použít mobilheim jako menší provozovnu nebo kancelář. Jsou prostornější než např. karavany a díky podvozku s malými koly a výsuvnými podpěrami s odnímatelným závěsným zařízením za osobní automobil umožňuje okamžitou mobilitu. Pokud byste se rozhodli umístit mobilheim na pevno na zem nebo se připojili k inženýrské síti, musíte to neprodleně ohlásit příslušnému stavebnímu úřadu.

MARVEL myslí na vše

Společnost MARVEL-INTERNATIONAL s.r.o. je leaderem na trhu v oblasti prodeje mobilheimů v hodnotě od 650 000,-Kč do 1 500 000,- Kč. Vykupuje i dováží použité a zachovalé mobilheimy ze zahraničí.

Mobilní domy přehledně dělí do tří kategorií dle výbavy a kvality a v dané kategorii je známkuje od jedné hvězdičky* do pěti hvězdiček*, stejně jako ve škole:

  • kategorie LUXUS (nové k nerozeznání od chat, srubů nebo domků až pro 12 osob)
  • kategorie OPTIMAL (zachovalé bez poškození pro 6-8 osob)
  • kategorie ECONOMY (opotřebované nebo částečně poškozené, vyžadující menší opravy, pro 2-4 osoby

Celou nabídku mobilheimů od společnosti MARVEL najdete buď na jejich webu, nebo přímo v jejich předváděcím centru, kde vám poskytnou profesionální poradenství.

Marvel vám zajistí také pomoc při financování mobilheimu, nabídne výhodné pojištění a dopravu vám poskytne zcela ZDARMA (pouze v případě, že se bude jednat o nadměrný náklad, požaduje po zákazníkovi symbolický poplatek).

Vybavení mobilheimů

A co vše najdete v mobilním domě? Sedací soupravu, jídelní kout, nábytkovou stěnu, plynový krb, v kuchyni kuchyňskou linku s veškerým vybavením, dřezem, lednicí a sporákem s troubou. Dále jednolůžko nebo dvoulůžko, patrovou postel, skříně a úložné prostory. V koupelně umyvadlo, sprchový kout a splachovací WC.

Výhody a přednosti mobilního domu

Budete trávit čas podle svých představ, ať už jste raději u moře nebo na horách. Má velkou životnost a výborné izolační vlastnosti. Vyžaduje minimální údržbu, je vhodný i pro nouzové ubytování v případě nějaké živelné pohromy, kde dům budete mít do dvou měsíců od objednání, a nepotřebujete stavební povolení.

Volba mobilního domu je už pouze na vás :)