Samsung: Galaxy S III – Nekompletní specifikaceJihokorejská společnost Samsung v Pondělí 16.4.2012 poslala médiím zprávu, o představení svého nového chytrého telefonu S III. Vzkázala jim tuto krátkou ale do jisté míry i nelogickou zprávu:

„Come and meet the next Galaxy“

Nová Galaxie? Nesmysl

V češtině to znamená “ Přijď a poznej novou Galaxii“. Nevím jak vám, nebo médiím, ale pokud by mě přišla takováto zpráva, asi bych jí ihned přesunul do koše. Nic nám totiž neříká, jenom to, že bude nová Galaxie… Co si pod tím pak máme představit že?

Díky bohu za Londýn

Další zajímavostí je pak místo představení. Pokud by jste čekali hlavní město Soul, pak se mýlíte. Proti očekávání všech bude S III představen v Londýně, alespoň tohle uvedl Samsung… Proč právě Londýn je nám však tajemstvím. Možná že je tam dobrá atmosféra, publikum, nebo něco jiného.

Nicméně je to pro nás jen dobře, pokud bychom se totiž na představení chtěli dostat, máme skvělou příležitost. Londýn není zas tak daleko jako Soul.

Specifikace si ale nechávají pro sebe – Že by stejně jako Apple?

Bohužel všechny specifikace produktu si zatím nechali pro sebe a ani je neplánují odhalit před představením S III. Podle jednoho zdroje ze Samsung, který ovšem není potvrzený a čerpají z něj všechna média by měli být specifikace následující:

  • 4,6″ multidotykový Amoled Super HD displej
  • 8 nebo 12 Mpx fotoaparát s automatickým zaostřováním, detekcí obličeje a všemi věcmi, které k tomu patří
  • Full HD natáčení videa
  • Quad – Core procesor Exynos
  • Android 4.0 ICS

Jediné co zatím přesně nevíme je počet MB na RAM paměti a Ghz, pokud bychom ale chtěli, můžeme Googlit a najdeme jistě i předprodej pro tento telefon..