Ready made společnosti – Výhody a nákupDobrý den, děkuji za návštěvu této stránky. Námětem dnešního článku jsou Ready Made společnosti, nebo také se někdy mluví o firmách na klíč. Ready made společnost je registrovaná firma s.r.o. a nebo akciová společnost. Tato společnost může být registrovaná delší dobu což může zvyšovat její hodnotu.

Výhody nákupu Ready Made společnosti

Jaké jsou výhody nákupu již registrované firmy na klíč oproti registraci nové firmy? Výhodou pro Vás může být například to, že nepotřebujete investovat základní kapitál při zakládání nové firmy, nejnižší kapitál při zakládání firmy bude vyšší jak 20,000kč. Jistě vás napadne že koupit si již zařízenou společnost bude možná i dražší než zakládání nové firmy. Nemusí to tak ale být, pokud započítáte váš čas a veškeré právní výlohy i základní kapitál při založení s.r.o. nebo nové firmy obecně. Například česká společnost Firmin vám umožní nyní získat vlastní firmu do 24 hodin za cenu pouhých asi 21 tisíc kč. Další nespornou výhodou nákupu ready made společnosti je tedy to, že firmu vlastníte třeba do 24 hodin od nákupu, nemusíte tedy čekat na administrativní vyřízení vaší žádosti při zakládání nové firmy.

Kde koupit Ready made společnosti

Na českém trhu existuje větší množství podejců společností na klíč. Já bych chtěl v tomto článku vyzdvihnout firmu FIRMIN s.r.o., která na českém trhu nabízí tuto službu již řadu let. Na jejich internetové stránce mě zaujala nejnižší cena ready made společnosti, která je nyní v době psaní tohoto článku pouhých 21000kč, tato česká firma také garantuje bezdlužnost prodávané firmy a splacený základní kapitál ready made společnosti.

Mezi služby které jsou zahrnuté v ceně nyní patří například uspořádání valné hromady, výpis z trestního rejstříku, ověření podpisů a listin, ohlášení volných živností, správní poplatky na volné živnosti, změna sídla na jinou adresu v Praze, registrace k dani z příjmu, návrh na zápis změn do OR včetně kolku. Toto jsou možná drobnosti, ale dohromady ušetří mnoho drahocenného času.

Na oficiální stránce firmy také naleznete odpovědi na nejčastěji kladené otázky.