Propagace stránky – Pár jednoduchých tipůAhoj,

nováčkům ve světě internetu nebo ve světě reklamy a propagace stránky se může zdát obtížné vůbec porozumět jak je možné svou stránku kvalitně propagovat aby jí našlo mnoho lidí.

Toto je důvod proč propagace stránky přenechávají specializovaným firmám které jim mohou poskytnout komplexní řešení propagace stránek. Co ale dělat pokud opravdu nemáte peníze na najímání firmy pro tuto práci propagace?

Propagace stránky s použitím selského rozumu

Může se nám stát že jsme zahlceni informacemi jak jsou věci složité, jak je tvrdá konkurence a tak dále. Toto ale nemusí být pravda pokud přijdete s originálním odlišným řešením. Zabývejme se nyní způsoby propagace stránky jednoduchými a levnými způsoby.

1. Psaní reklamních článků a textů
Toto je velmi jednoduchý a osvědčený způsob. Najděte si seznam stránek kde můžete vaše články zdarma publikovat. Je to například web PR články. Zde se můžete zdarma zaregistrovat a pravidelně vkládat reklamní články. tyto články jsou ihned indexovány vyhledávači jako je Seznam.cz a Google.cz. Pokud byste měli zájem mohu nabídnout téměř bezkonkurenční psaní těchto článků a vkládání na desítky českých webů. Článků bude jako hub po dešti a všechny směřovat na vaše stránky, což jim zajistí vysokou pozici a návštěvnost z vyhledávačů jako je Seznam.cz a Google.cz.

2. Diskuzní fóra a komunity – zmiňovat se o Vaší nabídce.
Možná vás zaujmou tématické diskuze kde najdete i nějakou inspiraci. Proč se zde nepodělit o adresu vašich stránek. Je to dobrá propagace stránky zdarma. Mohu zajistit přispívání na stovky českých fór.

3. Měnit odkazy s příbuznými weby
Výměna odkazů je další vhodná technika propagace stránky. Narazíte na zajímavou stránku nebo reklamní plochu.. Nabídněte majiteli stránek finanční odměnu nebo vzájemnou výměnu odkazů.

Používáte jiné jednoduché a efektivní způsoby propagace stránky?

admin