PRONÁJEM ESHOPUPřemýšlíte o podnikání na internetu? Rádi byste nabízeli zboží za nízké ceny a měli svůj vlastní eshop? A nevíte jak na to nebo s kým se poradit? I já byla v této situaci a proto bych vám ráda poradila jak na to…

Já osobně jsem hledala dlouho, ptala jsem se na názory ostatních a nakonec jsem našla PIXOLO – kreativní internetovou agenturu.

Tato agentura vám pomůže vytvořit vlastní profesionální a konkurence schopný e-shop ještě dnes. Cena e-shopu je již od 190Kč a v nabídkách jiných agentur nemá konkurenci. Abyste se nemuseli bát, co vlastně kupujete, můžete vyzkoušet po dobu 15 dní plnou verzi ZDARMA. Po tuto dobu můžete otestovat veškeré nabízené funkce a také to, co by vám vyhovovalo a zjistit, zda pro vás bude tato nabídka vyhovující. Jedná se vlastně o pronájem internetového obchodu. Agentura nabízí spoustu designů, z kterých si můžete vybrat, a pomůže vám se vším, s čím byste si nevěděli rady, tak aby internetový obchod byl podle vašich představ.

Pronájem Eshopu je vhodný i pro začátečníky. Můžete začít s prodejem zboží snadno a rychle a vydávat budete pouze minimum nákladů. Kvalitní webdesign je vytvořen přímo agenturou PIXOLO a nabídne vám profesionální design podle vašeho přání a umožní vám výběr z nepřeberného množství šablon.

FACEBOOK OBCHOD ZDARMA

Při založení e-shopu získáte od této agentury dárek – facebook obchod zdarma. Sociální síť Facebook má jenom v naší zemi více jak 3 milióny registrovaných uživatelů. Všem těmto uživatelům můžete být blíže, můžete jim nabídnout váš obchod, komunikovat s nimi, sdílet s nimi novinky vašeho obchodu, nabízet jim vaše zboží a zaujmout je natolik, aby si některé vaše zboží koupili.

Pokud budete zvažovat založení vlastního eshopu, neváhejte využít informací, které jsou uvedené v tomto článku, který vám doufám při vašem rozhodování alespoň trochu pomůže.

(SonykJ)